PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

koza87

Orientacja polityczna

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele ludzi nie może tego pojąć i zrozumieć. Już jest za późno na naprawę rządu... Rząd niszczył ten kraj i trzeba go zmienić. Ale do władzy niestety/stety dojdzie Pis który też nie wiele wniesie... Nadzieją jest przyszłość i coraz większa świadomość ludzi młodych na to co się dzieje w ich kraju, że są okłamywani na każdym kroku. Władza sobie kpi z ludzi, kłamiąc im w żywe oczy... Dzis proponuje zainteresować się Ruchem Narodowym który narazie jest ruchem społecznym ale w przyszłości, może stać się czołową partią polityczną. W strukturach Ruchu Narodowego są właśnie tacy zatroskani o swój kraj ludzie jak ty, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, daruj, ale ja nie o tym, że nie wiem, kogo mam popierać, ja o tym, że w tym kraju nie mam kogo popierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sympatyzuję z p. J.K-M, ale radykalizm jego niektórych twierdzeń jest nie do przyjęcia, nie ustępuje /w moim pojęciu/ postawom dzisiejszych łaskawie nam panujących, i to niestety w kwestach /wg mnie/, najbardziej żywotnych. Po prostu nasze społeczeństwo nie udźwignie modelu, czy wizji państwa p. J.K-M. Oczywiście dla niego są to konieczne ofiary, dla mnie dość już tych ofiar, dla własnego widzimisię łaskawie nam przewodzących. Dopóki życie przyzwoitego obywatela jest niczym, dopóty to państwo jest niczym, a jego elita zwykłymi oprawcami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie a sytuacje te rząd sam stworzył :) Dzis ja właśnie o tym napisałem, potwierdziłem twoje słowa. Nie ma na kogo głosować ale już jakbym miał wybrać to napewno wybrałbym Pis co nie znaczy, że są partią godną uwagi... Jest tak, że Po jest jeszcze gorszą partią według mnie. Nie ma z czego wybierać na dzień dzisiejszy. Trochę pesymistycznie ale do czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że najwyższy czas, żeby w Polsce powstała partia prawdziwie obywatelska, mająca zaplecze tylko w Polakach ,ale nic wspólnego z PO, czy PIS. Niestety wątpię czy to się uda. Nie ma mocnych na retorykę PO, PIS czy innych partii. Już widzę ten zbiorowy skok i te hordy polityczne wytykające populizm, propagandę i inne kwiatuszki, bo jak wiadomo jedynie słuszne racje mają te już okrzepnięte i zakorzenione.

Wystarczy przypomnieć sobie jak był traktowany Lepper, z jaką pogardą i wyższością, jak dziś jest traktowany Duda, to są ,czy byli ludzie, którzy próbowali wylać odrobinę zimnej wody na rozpalone łby politycznej elity i co? muszą skończyć jak trędowaci. Państwo to oni, reszta to

hołota, a interesem hołoty jest żyć i zdychać dla panów. Oczywiście, zaraz ktoś powie, że jestem lewicowiec. Otóz nie, natomiast uważam, że dla Polski szkodliwa jest zarówno polityka prawicy jak i lewicy. W ogóle nie rozumiem, jak można interes narodowy podzielić na prawicowy lub lewicowy, tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uważam, że najwyższy czas, żeby w Polsce powstała partia prawdziwie obywatelska, mająca zaplecze tylko w Polakach ,ale nic wspólnego z PO, czy PIS. Niestety wątpię czy to się uda. Nie ma mocnych na retorykę PO, PIS czy innych partii. Już widzę ten zbiorowy skok i te hordy polityczne wytykające populizm, propagandę i inne kwiatuszki, bo jak wiadomo jedynie słuszne racje mają te już okrzepnięte i zakorzenione.

Wystarczy przypomnieć sobie jak był traktowany Lepper, z jaką pogardą i wyższością, jak dziś jest traktowany Duda, to są ,czy byli ludzie, którzy próbowali wylać odrobinę zimnej wody na rozpalone łby politycznej elity i co? muszą skończyć jak trędowaci. Państwo to oni, reszta to

hołota, a interesem hołoty jest żyć i zdychać dla panów. Oczywiście, zaraz ktoś powie, że jestem lewicowiec. Otóz nie, natomiast uważam, że dla Polski szkodliwa jest zarówno polityka prawicy jak i lewicy. W ogóle nie rozumiem, jak można interes narodowy podzielić na prawicowy lub lewicowy, tu jest pies pogrzebany.

Masz w 100% racje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś jest politykiem, żeby czerpać z tego korzyści to jest jak lekarz, który jest po to lekarzem, żeby czerpać z tego korzyści, ksiądz, nauczyciel. Wszyscy, którzy chcą czerpać korzyści, a nie nie mają serca do tego, czego się podjęli, są dla mnie przestępcami i tyle. Ludzi bez charyzmy, powołania iskry i talentu, którzy zajmują nie swoje miejsca, trzeba eliminować jak podróbki.

Niszczą wszelkie społeczne zasady i więzi, niszczą podwaliny społeczeństwa, którymi są odpowiedzialność za siebie i drugiego człowieka, są jak komórki rakowe, szerzące spustoszenie w narodowym organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak inni, ale ja mam wystarczająco dużo stresogennych sytuacji w pracy, aby dodatkowo sobie obciążać psychę na własne zyczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w pracy nawet nie chcę zaczynać tego tematu, bo jak zwykle każdy ma rację i do nikogo nie dochodzą żadne argumenty. Chociaż ja zawsze wysłuchuje drugą stronę. Pracuje z osobami ode mnie starszymi i zwykle mnie wysłuchają a drugim uchem wypuszczą to co do nich powiedziałem, napuszą się i zaczną prawić jakby byli wszystkowiedzący a ja jakimś dzieciakiem. Z rówieśnikami nie rozmawiam na temat polityki bo po prostu się tym nie interesują i taka rozmowa nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi