PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Również zacząłem oglądać tylko od 1 odcinka i sezonu bo kiedyś oglądałem w TV,ale nie na bieżąco i się wkręciło tylko czasu nie miałem i zapominałem,a teraz mam dużo wolnego czasu dlatego chcę się "wkręcić" w serial bo mega ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rewelacyjny serial. Po prostu czekało się zawsze na kolejne odcinki. Postać Waltera fantastyczna. Szkoda, że się skończył ale za to koniec był bardzo dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny serial, szkoda, że już zakończony. Czekałem niecierpliwie na kolejne odcinki. Pomysł i wykonanie super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O cholera, niezły odkop, ale oglądałem, więc się dołączę. No cóż, dałem mu chyba ocenę 7/10, myślałem, że będzie lepszy. Sama akcja dobra, ale później te wahania Jessy'ego, mało stabilna metamorfoza Waltera w bezlitosnego typka. Czegoś mi właśnie brakowało w ich charakterach, najlepszym sezonem był 2 i 5. Końcówka dość dobra, nie narzekałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi