PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

może mi pomożecie - szukam prezentu dla faceta 28 lat- towarzysz życia. Mam problem z doborem prezentu urodzinowego. Mam już dwie rzeczy ale chcę jeszcze coś. U nas w towarzystwie są w modzie gry. Mammy jengę, monopol, karty też i dobrze się przy tym bawimy. Chcę mojemu TŻ kupić jeszcze właśnie jakąś grę ale jaką. Macie jakieś gry (nie komputerowe!) które polecacie.

Często wychodzimy na billard, oglądamy mecze - trochę obstawiamy...... Może mi coś polecicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scrabble, bierki, eurobusiness, warcaby, chińczyk, gumoku, domino, kości - w to gram i to mogę polecić :)

Zapomniałam jeszcze o czymś takim jak "Czarne historie" - ale nie ma nic podobnego w Twoim poście, więc postawiłabym na te wcześniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie- to już coś ale moźy ktoś coś jeszcze podpowie

muszę pomyśleć jeszcze nad czarnymi historiami - to bylby idealny prezent dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek w dalszym ciągu jest aktualny to może pochwalisz się na jaki prezent ostatecznie padł wybór?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak dostałem ten prezent to do tej pory skaczę z radości :)

slimwallet.pl/produkty/secrid/mini-wallet/secrid-miniwallet-original-dark-brown-80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dostałem 3 książki z mojego ulubionego gatunku, więc jestem zadowolony, może coś takiego się spodoba ? http://www.ravelo.pl/sensacja-kryminal- ... 12936.html poszukaj tutaj jakichś fajnych książek, chyba, że Twój mężczyzna nie należy do fanów czytania, ja należę, więc mnie prezent odpowiadał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi