PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Perfumy zawsze się przydadzą. Trzeba jednak dobrze trafić i wybrać czy chcemy kupić perfumy na co dzień, czy też na jakieś okazje.

Ja jednak ostatnio zdecydowałem się na zakup sztućców. Elegancki zestaw przyda się w każdej kuchni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dokładnie. Perfumy zawsze się przydadzą. Trzeba jednak dobrze trafić i wybrać czy chcemy kupić perfumy na co dzień, czy też na jakieś okazje.

Ja jednak ostatnio zdecydowałem się na zakup sztućców. Elegancki zestaw przyda się w każdej kuchni.

perfumy to dla mnie taki prezent jak się nie wie co kupić, oczywiście nie ubliżając nikomu, a sztućce dla kobitki pewnie, dla faceta bardziej męskie rzeczy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niekoniecznie,dobre perfumy zawsze będą także trafnym prezentem i co do tego chyba nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości,podstawa to tylko trafić w gust osoby dla której chcemy kupić konkretny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konsola to już prezent dla tych ,którzy maja naprawdę duży budżet na zakupy świąteczne,po prostu nie każdego będzie na to stać i lepiej jest czasem wybrać mniejszy drobiazg bo liczy się także pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja osobiscie gram w bardzo duzo gier planszowych a mam 28 lat dla mnie najfajniejsze to warcaby, chińczyk i kosci zalezy kto co lubi :) mozesz zobaczyc jaka gra bedzie sie podobała tutaj [Link] napewno cos znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi