PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kaaskoo

Wiertarko-wkrętarka na prezent.

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje kupić chłopakowi prezent z okazji zaręczyn, i tu pojawia się problem. Jestem polonistką więc nie mam bladego pojęcia co wybrać, zastanawiam się nad dwiema odszukanymi na allegro. Tu pojawia się moja prośba o pomoc którą z nich wybrać? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

http:/ /allegro.pl/makita-wkretarka-wiertarka-aku-6271-dwpet9-12v-i3593677411.html

http:/ /allegro.pl/wiertarko-wkretarka-12v-dewalt-dw907-i3619215385.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ;) widzę, że trochę stary temat, ale może ktoś mi doradzi bo również szukam wiertarko-wkrętarki tak w okolicach 600 złotych.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, bo taka wiertarko-wkrętarka zawsze się przydaje. Może nie jest używana często, ale jest bardzo potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze Panowie, naprawdę chcielibyście dostać wiertarkę? I to z okazji zaręczyn? Bo ja gdybym miała dostać od faceta np. patelnie to mimo iż praktyczna i pewnie się przyda to 100 razy bardziej wolałabym dostać czekoladę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem takiego zdania, że jeszcze żadnej firmie nie udało się dorównać Makicie. Zawsze mieli najlepsze sprzęty i nadal mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jestem na etapie poszukiwania takiego cuda, aby w domu sobie z łatwością reperować meble i nie tylko.

I chyba się również skusze na markę tutaj przez Was polecaną! :) jeśli tylko jakość idzie za ceną to chyba warto zainwestować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł dobry jak każdy inny. Mój mąż ucieszyłby sie z takiego prezentu, bo bardzo lubi majsterkować w domu i w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi