PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kaaskoo

Wiertarko-wkrętarka na prezent.

Rekomendowane odpowiedzi

też jestem za firmą bosh , swoją kupiłem jakiś czas temu na allegro i póki co sprawuje sie znakomicie. poza tym miałem prawdziwe szczescie bo trafiła się prawdziwa perełka na allegro. normalnie nie mam czasu ogarniac aukcji ale na szczescie szwagier polecił mi aukcjonera.pl i to on upolował za mnie tą wiertareczke.

thumbnails.jpg

Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się to bardzo fajnym pomysłem, a jak kupisz Makity, to już na pewno ten ktoś jest szczęściarzem. Ja sam bym bardzo mocno chciał dostać taką wkrętarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry prezent dla faceta majsterkowicz, wydaje mi się, że naprawdę warto go zastosować i na pewno każdy facet będzie zadowolony. Makita jest droga, ale dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mógłbym wam polecić wkrętarke firmy AEG, to niemiecka firma, wkrętarka jest solidna i dobrze się spisuje - mój brat jest budowlańcem i ma taką. Dobrze jest kupić w wersji bez szczotek, bo nie trzeba ich wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie czy będą to faktycznie urządzenia tych samych firm ,bo jeżeli Makita,Metabo lub Bosch,to warto się zastanowić,szczególnie jeśli będą w niższej,świątecznej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no ja bym z atkiego prezentu sie nie ucieszyl

A ja wprost przeciwnie. Za dwa miesiące czeka mnie sporo skręcania mebli, więc wkrętarka bardzo by mi się przydała. Gdy jakiś czas temu mocowałem się ze śrubokrętem obiecałem sobie, że kupię jakąś, ale jednak się to rozeszło. Teraz jednak chyba będzie trzeba wrócić do tematu, gdyż jest to niezwykle użyteczne narzędzie, zwłaszcza jak się ma większy zakres prac do wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli nie używasz często takiego sprzętu to kup sobie elektryczną wkrętarkę z regulacja obrotów i nie musisz się martwić że padnie ci akumulator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi