PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

lago

TUNING Fiata 126p

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście mi się nie podoba, Fiat 126p to klasyk polskiej motoryzacji i myślę że nie powinno się go szpecić. Sam bym chciał mieć odrestaurowanego fiata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem tuning dodaje uroku ale zależy z w jakim stopniu. Restaurowanie klasyków popieram w 100% - to jest moja ulubiona dziedzina motoryzacji. Gdybym miał osobiście stuningować malucha to może lekko przyciemniłbym szyby, założył gustowne felgi i obniżył prześwit. Dalsze przeróbki działają już raczej na niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czasem maluszek po tuningu nieźle wygląda;) ja do swojego auta (nie do 126p co prawda) czasami kupuje akcesoria w domino24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że to jak z garbusami - pasja ludzi, którzy uwielbiają te samochody. Osobiście szanuje, lecz bardziej podobają mi się klasyki ameryki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden lubi nowości, drugi klasyki lub jedno i drugie. To że tyle osób jara się tymi fiatami świadczy o tym, że coś w nich jest ujmującego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi