PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo mamy premierę drugiej części. Ja mam nadzieję, że dwójka będzie jeszcze lepsza niż jedynka. Nie ukrywa, że generalnie jestem fanem twórczości Tolkiena i ekranizacji w wykonaniu P. Jacksona. Bardzo jestem ciekaw smoka, czy będzie bitwa pod Dol Guldur i postaci wprowadzonej tylko w filmie, Tauriel. I oczywiście ogólnie jak wyjdzie dwójka. Ktoś też oczekuje na ten film?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie nie jestem fanem fantasy ale przez przypadek widziałem I część: "Hobbit: Niezwykła podróż" i powiem, że mi się spodobał i byłem pod wrażeniem filmu na tyle żeby o nim gadać przez kilka następnych godzin. Zainteresowałem się, poczytałem i z tego co wiem na koniec grudnia wychodzi II część i ja się wybieram do kina na bank, te kilkanaście złotych można wydać na porządny film, porządnie zrobiony ;]

Jak dla muzyka przekozak!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie kino wymaga wydania tych 20 zł na prawdziwy komfort oglądania takiego nagromadzenia efektów, scenerii, pejzaży. Co do tego to bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd przyznać osobiście tylko czytałem hobbita a filmu nie oglądałem. Poszukam po kioskach bo gdzieś w TV chyba leciały reklamy, że któraś gazetka dodaje. Ktoś się orientuje w sumie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na CD jeszcze ni widziałam, fakt, że nie szukałam, bo na I byłam w kinie a na II cześć wybieram się zaraz po świętach, tym bardziej, że nabyłam okazyjnie bilet na dowolny film...to pójdę sobie na Pustkowie Smauga ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak Kilogra nie jestem fanem fantasy ale pierwsza część Hobbita bardzo mi się podobała i z niecierpliwością oczekuje na premierę drugiej części, i mam nadzieje że znów pozytywnie będę zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga zapowiada się zdecydowanie lepiej - jest wedle wszystkich opinii i słów Jacksona, mroczniejsza i są jeszcze bardizej rozbudowane postaci. Ciekawe, ze dodał też własne - seksi elfka nie jest zła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do premiery polskiej już niedaleko :) Kto już ma zaplanowany wypad do kina w pierwszy weekend wyświetlania ? Ja niestety będę musiał chyba poczekać z wycieczką do kina ze względu na pracę :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, ze tak.Czytalem i ogladalem. I oba przekazy mi sie podobaly. Mimo, ze rezyser troche odszedl od pierwowzoru , to nie przeszkadzalo mi to zupelnie. Na dwojke oczywiscie tez sie wybieram, na 3d:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jest tyle spoilerów w sieci, że nie da się wytrzymać do tego 27 grudnia. Choć ja nie idę na tym weekendzie do kina:P Wytrzymam te parę dni i pójdę na tygodniu. Nie mam ochoty na tłumy, popcorn i chipsy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapowiada się świetne kino, zwiastuny robią ogromne wrażenie. W końcu Jackson robi epickie kino ;-) Planuję obejrzeć w 3D w przyszły weekend, dam znać jak wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi