PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

mefisto1

Bardzo ciekawy wątek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Sluchajcie, przypadek jest ciekawy, moja znajoma ma chętkę na pewnego faceta, ze wrecz utrudnia jej to zycie...

Ma kobita problem, bo facet twierdzi ze "chcialby ale boi sie odpowiedzialnosci". Jakis cykorek :)

Śmieszne, powinien wrzucic na luz, bo w swoim zwiazku wyglada, ze nie jest spelniony, juz dawno temu "zaczepil" ta moja znajomą, czyli jednak czegos od niej chcial, a teraz jakis bojaźliwy jak co do czego przychodzi :) moze strachliwy czy co:)

Ale przez to ta moja znajoma ma namieszane w glowie na MAXA , dawno nie robila tego, wiec dziewczyna nabrala strasznie ochoty, mowi ze takiego libido nie miala jeszcze od kołyski, a kolega teraz sie boi :)

Moze moja znajoma powinna mu pomóc biedaczkowi hi hi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że to wynika z genów. Facet chce dominować, a kiedy kobieta przejmuje inicjatywę gubi wątek. Ale to tylko moje luźne przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja znajoma chyba sie juz rozmyslila, stwierdzila ze ten facet, ktory jej wpadl w oko sam nie wie czego chce.

Wmieszal ja w niezle tarapaty tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.