PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Elegante

Książki podróżnicze

Rekomendowane odpowiedzi

Dla podróżnika jednym z kluczowych elementów jest pozyskanie informacji o miejscu podróży. Macie jakieś ciekawe tytuły godne uwagi? Ulubionych autorów? Lubicie czytać na temat wypraw innych ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cejrowskiego znam doskonale :) I nie ukrywam, że chętnie przeczytałbym coś w podobnym stylu. Dobre są również reportaże Ryszarda Kapuścińskiego. Troszkę z innej perspektywy "podróżnik" no, ale niektóre jego historie są na prawdę godne uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem fanką książek Cejrowskiego! :) Kiedyś zaczęłam jakąś napisaną przez Pawlikowską, ale to zdecydowanie nie to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Cejrowskiego, najbardziej podobała mi się książka o Teksasie. W ogóle seria dotycząca teksasu chyba najlepiej mu wyszła ;] Jednak nie jest on tym ulubionym, ponieważ, niestety za rzadko odwiedza zimne kraje ;] A ja uwielbiam zimę i to co z nią związane.

Dla tych, którzy mają podobne fascynacje, polecam: "zew natury, moja ucieczka na alaske". Guya Grieva. Coś wspaniałego ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cejrowski rządzi u mnie od lat, moje ulubione to "Rio Anaconda" i "Gringo wśród dzikich plemion" Książki są naprawdę bardzo ciekawe a do tego super wydane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi