PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Elegante

Ulubione Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie słuchawki cenicie najbardziej? Dokanałowe czy nauszne? Które waszym zdaniem mają najlepszą jakość dźwięku i najsensowniejszy design? W których proporcja ceny do ogólnej oceny jest najlepsza?

Ja osobiście bardzo lubię w zasadzie trzy modele:

1. Bose QC15 - aktywna cisza w nich wymiata, ale niestety cena troszkę przytłacza.

2. Harman/Kardon CL5 - uwielbiam ich design oraz bardzo fajną jakość dźwięku

3. UrbanEars Bagis - niedrogie i dobrze trzymające się uszu słuchawki dokanałowe, jak dla mnie idealne na trening :)

Jakie są wasze zdania na ten temat? Macie jakichś ulubieńców ? AKG? Monster? Marshall? a może popularne ostatnio Beats'y?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, te ostatnie najtaniej znalazłem za 105 zł. Muszą chyba naprawde być dobre. Od dłuższego czasu się rozglądam za czymś dobrym do biegania i nie wiem co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak - megawypaśne nie są. Harmanowi i Bose nawet nie dorastają do pięt ;) Ale jest to optymalna opcja dla ludzi aktywnych - nie są tak pierońsko drogie jak niektóre AKG, dźwięk przyzwoity, no i trzymają się w uchu lepiej niż tańsze modele Panasonica, Philipsa czy Sony, przy czym nie są tak uciążliwe jak niektóre modele "sport" tych firm. Trochę słuchawek pod kontem sportu przerobiłem i te na prawdę zdają egzamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie słucham w ogóle muzyki przez słuchawki, a dokanałowe to już w ogóle najlepsza droga do pogorszenia słuchu. Jeśli jednak bym używał to wzornictwo nie miało by dla mnie większego znaczenia a raczej jakość dźwięku, która na pewno jest słabsza w słuchawkach dokanałowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię w siłowni zamknąć się na wszystkich w koło, właśnie dzięki muzyce. Dzięki temu mogę się w pełni skupić na tym co mam zrobić i nie marnuję czasu na niepotrzebne rzeczy. Dodatkowo ulubiona muzyka daje mi lepszego kopa niż standardowe kawałki...

Póki co śmigam z UrbanEarsami, ale planuję za jakiś czas zaopatrzyć się w dokanałowe słuchawki firmy Bose ;) Nie pamiętam teraz konkretnego modelu, jednak są strasznie wygodne, mają świetną jakość dźwięku i silikonowe nakładki StayHear zaprojektowane przez Bose dla jak największego komfortu osób aktywnych ;) mimo wszystko 599 zł kosztują i troszkę potrwa zanim się takimi będę mógł zaopiekować ;D nie mówiąc już o wyższym modelu zaopatrzonym również w redukcję hałasu :D ale kwota 1299za nie mnie trochę przeraża ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skusiłem się na nauszne Kruger&Matz KM 621 były poniżej 100zł i podobał mi się system składania. Po złożeniu mieszczą się w kieszeń kurtki. Po zakupie okazało nauszniki to hebanowe drewno co po wygrzaniu słuchawek ładnie podbija bas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchawki douszne tylko sony. Większe komputerowe tylko platronic.

Cena od 80 do 200 zł

Jeżeli głośniki tylko creativ (komputer) 5+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm, ja kupiłem sobie KOSSy. Chyba najlepsze co może być. Ale nie do komputera, ale do wierzy. Koss Pro4AAT Titanium Pro. Warzą prawie pół kilograma a w ogóle nie czuć ich na głowie. Uszy nie bolą i się nie męczą. Solidne wykonanie. Gruby kabel, a nie jakąś nitka jak w tych zinchajzerach i innych tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sony EX 10 LP - jakiś pół roku temu kupiłem te słuchawki po raz drugi. Pierwsze miałem 1,5 roku ale na siłowni przeciąłem kabelek i została mi tylko jedna słuchawka. Słuchawki są dobrej jakości, mają fajny basik i nie kosztują zbyt dużo (ok 50 zł )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś kolega (dj) podarował mi swoje słuchawki, jakieś sony to są ale nie mam pojęcia jakie oznaczenie, na allegro kiedyś takie same używane znalazłem (ok 300zł jak dobrze pamiętam). Jakość dźwięku bezcenna, mają już a z 5 lat i biją beatsy na głowę (brat ma beatsy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio zakupiłem słuchawki marki prestigio model PBHS2

działaja bezprzewodowo ale mają także wejście na standardowe wejście słuchawkowe.

jak dla mnie idealnie się sprawdzaja na dworze w biurze i w domu - bez kabla wygodnie - bezproblemowe laczy sie z laptopem, telefonem, tabletem i tv ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój faworyt to Jabra Move - nauszne i bezprzewodowe oczywiście! Co mnie zachwyciło - super jakość dźwięku i design bardzo mi podpasował. Pamiętam, polecił mi je gościu w iSpocie, nie byłem do końca przekonany, ale po kilku dniach sam po nie wróciłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi