PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Wataha

Palenie Papierosów & e papieros ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - zmagam, się z trudnym tematem palenia fajek. Szukam sposobu jak bu tu ograniczyć ewentualnie rzucić palenie.

Mój Brat podsunął mi pomysł, abym skorzystał z e papierosa.

Wszedłem w internety - i... wyskoczyło tego tyle, że przeczytanie, sprawdzenie, i weryfikacja wszystkiego zajęłaby z 30 lat ;)

Możecie polecić jakiś sklep, portal byle co gdzie dostane e papierosa w niskiej, dobre cenie.. chodzi też o jakość tego gadzieciku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki sprawdzę na bank sklepik. No jak tam wyżej kolega napisał - trzeba mieć silną solę.

Ciężki temat z tymi petami. Jednak już postanowiłem, sprawdzę jak działa ten e papieros.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe sklepy etc, proszę o linki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

desmoksan ? nie nie. Miałem już chyba wszystko, brałem, chodziłem na odtruwanie itp. Palić będę palił, ale chce spróbować właśnie e papierosa.

Temat rzeka, ale już zamówiłem na inter smoker. Sklep online.Dodatkowo kupiłem smakowy olejek.

No poczekam zobaczę co to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się orientuję (kiedyś paliłem, zanim pojawiły się e-papierosy na rynku) to aby rzucić palenie trzeba sobie stopniowo zmniejszać moc czyli ilość nikotyny oraz częstotliwość sięgania po e-papierosa. Najlepiej stopniowo wygaszać moc i ostatecznie zejść na liquid beznikotynowy w perspektywie 4-5 miesięcy. Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no Pale już jakiś czas i przyznam że efekt rzucania jest bardzo dobry. Czasem chce zapalić zwykłego ;) ale unikam tego i palę epke.

Zakupiłem sobie smakowe olejki, i inne gadzety w sklepie online jakoś idzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jako nowy gracz nie będę zakładał nowego wątku i spytam się Was tutaj. Orientujecie się może czym są te kioskowe papierosy za 2 dyszki? Czy może używaliście ich? Domyślam się, że nie jest to patent na długie lata ale czy to jednorazówka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tego co się orientuję (kiedyś paliłem, zanim pojawiły się e-papierosy na rynku) to aby rzucić palenie trzeba sobie stopniowo zmniejszać moc czyli ilość nikotyny oraz częstotliwość sięgania po e-papierosa. Najlepiej stopniowo wygaszać moc i ostatecznie zejść na liquid beznikotynowy w perspektywie 4-5 miesięcy. Kwestia przyzwyczajenia.

Jest coś takiego jak liquid beznikotynowy? Hmmm. Ciekawe. Wiesz coś o szkodliwości tego liquidu? Można go sobie palić ot tak? Planuję rzucić palenie i zastanawiam się, czy e-pet by mi nie pomógł ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paląc e papierosa za 20 zł nie dziw się że jest on słabej jakości, to dobre piwo kosztuje 10 zł a e papieros ?

mówiłem już wcześniej na intersmoker za 60 zł masz znakomite e papierosy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest coś takiego jak liquid beznikotynowy? Hmmm. Ciekawe. Wiesz coś o szkodliwości tego liquidu? Można go sobie palić ot tak? Planuję rzucić palenie i zastanawiam się, czy e-pet by mi nie pomógł ;]

Nie wiem czy ten liquid jest szkodliwy ale wiem na 100%, że jeśli nawet jest w jakimś stopniu szkodliwy, to znacznie bardziej szkodliwe są zwykłe papierosy - więc mając do wyboru dużoe zło i mniejsze to wybrałbym mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi