PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Wataha

Palenie Papierosów & e papieros ?

Rekomendowane odpowiedzi

Są różne rodzaje olejków do e papierosów i każdy ma inny skład. Jednak nie są one aż tak szkodliwe jak zwykłe papierosy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E-papieros pomoże, ale bez wspomnianej chęci rzucenia analogów to się nie uda. Ja vapuję od 2 lat i jestem człowiekem szczęśliwym. Polecam Ci sklep ecovera.pl, zaopatruje się u nich od ponad roku systematycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
E-papieros pomoże, ale bez wspomnianej chęci rzucenia analogów to się nie uda. Ja vapuję od 2 lat i jestem człowiekem szczęśliwym. Polecam Ci sklep ecovera.pl, zaopatruje się u nich od ponad roku systematycznie.

Dokładnie, mój znajomy kupił E-papiersa żeby skończyć z nałogiem, a skończyło się na paleniu i jednego i drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie pomaga, pomaga tylko jedno. kompletne, nagłe odstawienie i zawzięcie się. Inaczej nic nie pomoże. Przykładowo, znajomi zaczęli ponad rok temu palić elektryka, aby w ogóle przestać palić. Niestety, oni palą te elektryki do tej pory. Ja od ponad pół roku nie palę w ogóle. A paliłam ponad 10 lat paczkę dziennie.

Było ciężko, ale tylko w ten sposób można coś osiągnąć. Inaczej jeden nałóg zamienimy na drugi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prowadzone w Polsce badania dowiodły, że e-palenie jest kilkadziesiąt razy mniej szkodliwe od tradycyjnego (to nie żart). Badano m. in. liquidy. Kiedyś kupowałam liquidy jak popadnie i często miałam z tego powodu różne sensacje. Trafiłam w końcu na olejek atmant i okazał się rewelacyjny. Mam nauczkę, że lepiej nie kupować płynów nieudokumentowanego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumpel do liquidu dodaje sobie kropelkę olejku eterycznego np. sosny albo olejku pomarańczowego - normalnie rewelacja. Miał zakatarzony nos i ponieważ pali e-papierosa to mu się nos odtyka za każdym razem jak sobie popali. Taka mała inhalacja:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno e-papierosy też szkodzą zdrowiu, dlatego takiej metody rzucenia palenia raczej bym nie polecała. Lepiej kupić sobie preparat Tabex. Zauważyłam, że mój tata zaczął go stosować, bo uświadomił sobie, jakie są choroby palaczy. Te tabletki trzeba przyjmować przez 25 dni, ale już po kilku widać, że tata nie sięga po papierosa. Mam nadzieję, że efekty rzucenia palenia nie będą dla niego dokuczliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi