PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

arrr

Wyglądam za młodo, jak to zmienić?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w grudniu skończę 18 lat, jestem chłopakiem, 178cm wzrostu. Dręczy mnie dość spory problem jakim jest mój "wygląd". Chodzi o twarz. Obcy ludzie, dają mi 13-14 lat :/ Wiem, że w późniejszym wieku będę się cieszył z tego, że wyglądam młodziej, obecnie jednak mnie to strasznie przygnębia. Panie w sklepach normalnie sprzedają alkohol (potrzebny na osiemnastki). W pewnej grze należę do klanu i mamy własną grupę na fb, ludzie z mojej ekipy nie wieżą mi, że jestem prawie pełnoletni. Ewentualnie mogę dodać jakieś zdjęcie. Nie wiem w jaki sposób mogę się "postarzeć" (żebym wyglądał mniej więcej na swój wiek).

Wszystkim, którzy spróbują udzielić mi jakiejś pomocy, rady będę bardzo wdzięczny i serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeść często w fastfoodach, dużo palić i pić alkoholu ;) Często się nie wysypiać i generalnie prowadzić mocno niezdrowy tryb życia. W wieku 30 lat gwarantowany wygląd na 30 lat a może i jeszcze więcej.

A tak na serio to myślę, że nic nie da się zrobić. To są twoje geny. Możesz ewentualnie iśc do chirurga plastycznego ale to uważałbym za totalną głupotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak miałem 18 lat wyglądałem kilka lat starzej. Teraz mam 24 lata i Ci powiem, ze ciesze się że wyglądam starzej, bo wyglądam bardziej męsko. Mam kilku znajomych, którzy będąc w moim wieku wyglądają na 18-19 latków i się tym nie przejmują. Generalnie zgadzam się z przedmówcą, że to kwestia genów i teoretycznie nic się nie da zrobić. Ewentualnie można zastosować terapię hormonalną w postaci dawkowania testosteronu, ale raz wątpie, żeby pomogło, dwa nie warto ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli czujesz, ze wygladasz za mlodo to wez przytyj troche o ile chudy jestes. wez odzywki + jakies boostery testosteronu to Ci szczena urosnie i bedzie wygladal mesko i staro bardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

arrr nie masz innych problemów??? KLan pewnie na kurniku haha zajmij się lepiej rozwojem osobistym nie pierdołami, to nie bedziesz miał czasu na myslenie o młodej twarzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne co możesz zrobić to przytyć. Dużo jeść kalorycznych rzeczy. Ja mając 25 lat byłem pytany o dowód ciągle i też mnie to drażniło. 10 kg dodatkowe rozwiązało problem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem Twój problem. Mnie też biorą za świeżą nastkę, ale szczerze pisząc śmieję się z tego. Poza tym to ma swój urok. ;)

Co możesz zrobić? Czasem pomaga zmiana fryzury albo ubioru. Powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu to zignoruj ;) Zaakceptuj siebie takim jakim jesteś i tyle ;) To będzie lepsze rozwiązanie niż jakiekolwiek inne kombinowanie :) za kilka-kilkanaście lat będziesz skakał z radości, że masz takie geny, bo dzięki temu, nadal będziesz cieszył się zainteresowaniem dziewczyn w okolicach 25 lat ;) więc korzystaj z tego co masz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, ciężko tak poradzić nie widząc zdjęcia...

Jednym pomogłoby zapuścić zarost, innym nowa fryzura... ale na pewno nie zaszkodzi wymienić garderobę ;)

Widzę, że autor napisał 1 post i znikł, więc nie chce mi się dokładniej opisywać, jeśli nikt miałby z tego nie skorzystać. Aczkolwiek jeśli znajdzie się ktoś, komu to pomoże, to niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi