PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Tyrolski

Dla fanów Wiedźmina

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźmin zawsze po taniści dla nas, Polaków , chodził. Jeszzce pewnie z rok i będzie za darmo rozdawany a za dwa lata do dopłaca będą :D i nie szykanuję ich za to a bardzo lubię za świetną politykę sprzedaży :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja grałem, już mam na koncie ponad 120 godzin :D W ostatni weekend zrobiłem sobie taki maraton z Wiedźminem 3. Gra jest bardzo wciągająca i na początku ogrom świata może nieco przetłoczyć, ale w końcu nie ma się co śpieszyć. Myślę, że do końca czerwca wymaksuję całą zawartość gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co możecie powiedzieć o najnowszym dodatku do Wiedźmina; serca z Kamienia,mieliście okazję grać? Jeżeli tak to koniecznie napiszcie jakie są Wasze wrażenia oraz opinie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serca z Kamienia to bardzo udany i niezależny dodatek do gry,w który spokojnie możemy zagrać nie kończąc Dzikiego Gonu. Wymogiem jest tylko posiadanie oryginalnej,pełnej wersji aby móc zainstalować dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A co możecie powiedzieć o najnowszym dodatku do Wiedźmina; serca z Kamienia,mieliście okazję grać? Jeżeli tak to koniecznie napiszcie jakie są Wasze wrażenia oraz opinie:)

Właśnie kończę, bardzo podoba mi się klimat i jestem mega ciekawa zakończenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi