PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

piotrT

Warto uprawiać sport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Jestem tutaj pierwszy raz. Nie uikrywm, że interesują mnie finanse,ale to chyba interesuje każdego. Napisałem- warto uprawiać sport. Wiadomo dlaczego- dla zdrowia. Nie napisałem specjalnie jaki, bo sport dla zdrowia musi być odpowiedni i dostosowany do każdego. Ja chodzę na pływalnie i tam pływam. Znajomy z kolei chodzi po górach. nie chcę żadnej reklamy, ale gdyby kogoś interesował temat trudny -monitoring należności, to poczytajcie sobie. Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, ze warto uprawiać sport, to poprawia wydolnośc organizmu i ogólne samopoczucie. Ja dużo biegam prócz tego trzy razy w tygodniu wykonuję ćwiczenia na poprawę siły, zwinności itd. Są bardzo fajne filmiki instruktażowe, które pokazują jak wykonywać je w odpowiedni sposób, sprawdźcie sami http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/minis ... ing_2.aspx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobne zdanie w myśl zasady: sport to zdrowie,a uprawiając systematycznie sport,czy to piłkę nożną,pływanie,biegi,jazdę na rowerze czy siłownia- czujemy się zdrowi,weselsi. To faktycznie pobudza do życia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko sporty walki :D

Nie każdy może je uprawić ze względu na stan zdrowia, ale ogólnie sport i aktywność fizyczna są zawsze wskazane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamierzam w końcu zapisać się na basen, by zrzucić kilka kilogramów. Zastanawiam się tylko jaki sprzęt będzie mi potrzebny. Czy powinnam zakupić okulary do pływania, np. takie- http://tri-magic.pl ? Czy nie potrzebuję takich sprzętów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Debiutuje na portalu ale nie w sporcie.Jestem wręcz uzależniony od wszelakiej aktywności fizycznej. Tennis, pływanie i oczywiście bieganie i ciągle mi mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zatem witaj w klubie :) Ja także bardzo lubię sport i staram się być zawsze aktywny fizycznie bo nie wyobrażam sobie bez tego życia. Sport i trening mają same pozytywne aspekty jeżeli np chodzi o nasze zdrowie i codziennie sprawiają nam radość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za pytanie,pewnie,że warto uprawiać sport,to zdrowe i ostatnio bardzo modne. Do sportu jednak dołożyć należy dobre,zdrowe i sprawdzone jedzenie. Takimi perełkami żywieniowymi są np. oleje smakowe,jest ich spory wybór. Osobiście zainteresował mnie olej sezamowy,nie zawiera cholesterolu co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne  i idealnie komponuje się z daniami orientalnymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi