PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Już w najbliższą niedzielę 20.04.14 o 23:00 MTV wyemituje pierwszy odcinek 2-giej edycji Warsaw Shore. Oglądacie?

Niespodzianka.

W trakcie imprezowania w pierwszej edycji Elizka zaszła w ciążę z Trybsonem i nie zdecydowała się na aborcję. Chodziły ploty, że para zrezygnuje w tej sytuacji z udziału w drugiej edycji. Tak się jednak nie stało.

Czy Elizka pomimo ciąży będzie uczestniczyć w imprezach? Czy Trybson będzie w międzyczasie zabawiał się z kolejnymi dziewczynami? Kto w drugiej edycji zaliczy najwięcej seksu?

Trzeba oglądać by się przekonać.

Pierwszą edycję oglądało 5 mln osób.

Kto jest wędkarzem? Lubicie Kubę "Ptysia"?

Ja już lubię. Uważam, że jest najbrzydszy z chłopaków w programie, ale gra przynajmniej rolę tego który nie pr***ebie ci za przykładowe posmarowane pastą do zębów suty. Oczywiście moim ulubionym w jest Paweł a najgorzej oceniam Trybsona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie widziałam i nie mam zamiaru oglądać... Przeraża mnie ludzka głupota, naprawdę nie wiem dlaczego takie coś pokazują w telewizji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W głowie mi się nie mieści, że można takie coś puszczać w telewizji. Ale jeszcze bardziej nieprawdopodobne jest dla mnie to, że ktoś tych ludzi chce oglądać ;] inaczej programu nie byłoby na antenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telewizyjna kloaka w natarciu, czyli jak bardzo tego typu programy potrzebują udowadniać, że idiotyzm i bezguście w narodzie spadło poniżej poziomu morza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Telewizyjna kloaka w natarciu, czyli jak bardzo tego typu programy potrzebują udowadniać, że idiotyzm i bezguście w narodzie spadło poniżej poziomu morza.

Jaki widz taki serial. Kiedyś kino miało poziom teraz to tylko lanie wody. Która jest prosto z kibla czy innego ścieku.

I nie ma żadnego przekazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo... ten program jest tak płytki. Potem się tylko dziwić że nasza młodzież jest taka a nie inna jeśli korzysta z tych wzorców

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi