PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

lago

Głośniki w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie głośniki do auta dobrać? Chodzi mi o najlepszą jakość. Lubię słuchać muzyki podczas jazdy ale nie mogę znaleźć dobrych głośników. Doradzicie coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszkę zbyt ogólne pytanie, powinieneś napisać jakie to auto, jaki efekt chcesz uzyskać, czy jakiejś konkretnie muzyki chcesz słuchać. I czy na pewno chodzi ci o najlepszą jakość bo ta może przekroczyć wartość ceny średniej klasy auta. Ale na pewno konkretne wiadomości, znajdziesz na forum sprzętu Car-Audio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o głośniki do audi A4. Lubię słuchać każdej muzyki ale żeby było dobrze słychać basy. Na pewno chodzi mi o najlepszą jakość. Wypróbowałem już tańsze głośniki z kiepskim efektem. Zapłacę każdą cenę byleby było dobrze słychać muzykę. Dzięki za radę, na pewno zerknę na to forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś miałem w golfie III dobre głośniki w półce ale potem z tego się po prostu wyrasta. Takie jest moje zdanie na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi