PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Gosi@czek

Miłość czy sex?

Rekomendowane odpowiedzi

Na czym wam facetom zależy bardziej na prawdziwej miłości czy na seksie z jak największą liczbą dziewczyny (tzw. zaliczanie). Ciekawa jestem jaki jest wasz punkt widzenia i co jest dla was ważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba zależy od chłopaka i od dziewczyny. Myslę jednak że każdy jest łowcą i chyba chodzi o zaliczanie :P I to trwa dopuki się nie spotka dziewczyny z którą się jest bo coś ich łaczy. Wtedy przerwa a potem powrtód do łowów. może to troche seksistowskie ale chociaż prawdziwe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko leży w psychice faceta :) jedni udają maho i chwalą się ile to dziewczyn nie mieli w tym tygodniu a inni po cichu szukają tej właściwej dla siebie i nie na ilość tylko na jakość ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ci co się chwalą ile to nie zaliczyli, nie zaliczyli ani jednej. Sam miałem przykład tego na jednym z kumpli który się przechwalał co to on nie jest, że laski na niego lecą itp. W pewien piękny dzionek koleś przyparty do muru przez chłopaków z osiedla ( poszło o coś nie związanego z zaliczaniem lasek ) w trwodze wyznał nawet że przysięga że do teraz jest prawiczkiem ( miał wtedy 23 lata ). Chłopaki go przycisnęli bo koleś dużo gadał a mało robił czyli się przechwalał i tak przez przypadek wyszło na jaw jaki to z niego macho.

Jeżeli chodzi o moje zdanie to wolę wiedzieć z kim idę do łóżka, a nie ulegać pierwszej lepszej pannie na dyskotece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi