PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

maiden

Pierwszy skuter od Kawasaki - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

nie ukrywam, że kocham motocykle, teraz dumnie śmigam na Kawasaki Z800, ale zaciekawił mnie pierwszy skuter od Kawasaki, czyli J300, według mnie ma niezłe parametry i w porównaniu z konkurencja jego cena jest całkiem przystępna - dlatego z ciekawości podpytam Was, co sądzicie o tym skuterze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ja wiem, czy dla fanatyków marki, trochę ostatnio czytałem w tym temacie i może 20 tys. zł to nie tak mało, ale z drugiej strony to porządny miejski skuter, który jest wygodny i można nim poruszać się na drodze dom-praca-dom, wiadomo, że niecały rok, ale to dobra alternatywa dla samochodów i zatłoczonej komunikacji miejskiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też jestem takiego samego zdania i warto wydać na to taki pieniądz na pewno się zwróci szybko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie, trzeba myśleć przy zakupie, jak kupisz chinola to więcej wrzucisz w jego naprawy, a takie Kawasaki to pewnie ładnych długich parę lat poejździ bez awarii, o innych kosztach nie wspomnę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dokładnie, trzeba myśleć przy zakupie, jak kupisz chinola to więcej wrzucisz w jego naprawy, a takie Kawasaki to pewnie ładnych długich parę lat poejździ bez awarii, o innych kosztach nie wspomnę

Nie powiedzialbym. mam bliźniaków w rodzinie i oni probuja za wszelka cene pokazac ze sa inni. no i jak przyszlo do kupna skutera to jeden wzial takiego niewiadomo jak swietnego i drogiego (no właśnie firmy kawasaki :P), a drugi po prostu zippa(chińskiego). Wiecie który nadal jeździ a ktory czeka na kolejna naprawe? tak, ten chinol który był 3 razy tańszy działa a ten drogi... no lepiej nie mówić, mial juz wymieniane polowe czesci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ten przykład najlepiej pokazuje że nie wiadomo na co się trafi. W większości przypadków to czy skuter się wydarzy czy nie zależy od szczęścia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A dla kobiety pierwszy skuter jaki byłby najlepszy?

Może taki Zipp http://www.zipp.pl/skutery/zipp-volteno,24.html ? Ja się nie zgadzam co do chińskich maszyn, że cokolwiek jest z nimi nie tak. Miałem w życiu dużo chińskich rzeczy, które były na prawdę dobre. Wiadomo, że jak kupujesz w skllepie typu 'wszystko po 5 zl' to chińskie rzeczy są badziewiami, ale jak kupujesz skuter to jest równie dobry, a nawet lepszy niż inne + jest dużo dużo tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skuterem teraz na wakacje jeżdżę cały czas bo rozwożę pizze i właśnie w ten sposób jakoś tak zarabiam sobie na życie oraz na czesne od października :) dobrze, że teraz wakacje są i nie muszę teraz płacić za te studia, które uważam iż są ważnym moim uzupełnieniem przed moim nazwiskiem tytułu mgr :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie jestem fanem skuterów, nigdy nie zdecydowałbym się na zakup. A ten skuter, no cóż, całkiem fajny, ale nie dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że w Polsce królem jest rower na dystanse miejskie, skuter kojarzy mi się z lokomocją między aglomeracjami miejskimi i wiejskimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi