PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Kamil. Mam 20 lat. Nigdy nie maiałem dziewczyny. Nawet na randce nie byłem. Jestem jak czysta kartka po prostu. Od jakiegoś czasu kożystam z portali randkowych ale kiepsko mi wychodzi i wszystkie porażki niestety biorę do siebie, taki już jestem. Chciałbym umieć zagadać na ulicy do opcej dziewczyny, ktora sobie od tak poprostu gdzieś idzie, wiedzieć jak ja zatrzymać i co powiedzieć. Mam nadzieje że ktoś bardziej odemnie doswiadczony i madrzejszy mi pomoże. Jestem w miare śmiały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Najlepszym tekstem jest "Cześć" takie najzwyklejsze, bez żadnego wymyślania. Następnie powiedz dziewczynie po co ją zatrzymujesz. Jeśli chcesz zatrzymać dziewczynę to złap ją za zgięcie w łokciu jest to strefa erogenna w tym miejscu dziewczyny dobrze reagują na dotyk. Porozmawiaj z nią o czym chcesz, po czym zaproponuj wymianę numerami telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc, spodobalas mi sie i chcialbym cie poznac?

Nie wiem co potem mowic za bardzo.

Potem powiedziec wymienmy sie nr tel zamiast daj mi swoj nr?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to jest właśnie ta subtelność. Gdy mówisz do niej daj mi swój numer telefonu to Ty od niej czegoś chcesz nie oferując nic w zamian. Jak proponujesz wymianę numerami to już całkiem co innego. Przez to łatwiej jest takowej dziewczynie dać nr telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To takie troche dzialanie na psychike nie?

Ok juz wiem jaki jest poczatek i koniec ale nadal nie mam pomyslu co mowc w srodku :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to mało jest istotne o czym rozmawiacie, ważna jest mowa ciała, budowanie bliskości przez dotyk. Pierwsza rozmowa z dziewczyną (pierwszą prawdziwą miłością) było wylewanie emocji na wygłupy kumpla. Dalej siłą rozpędu poszło, miesiąc później byliśmy parą (4 i pół roku).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rany jakie to wszystko skomplikowane. Niech mi jakis facet powie ze nie lubi latwych dziewczyn.

Jaka mowa ciala? Dotykać obcą dziewczyne?

Dzisiaj na lawce w parku siedziala sliczna dziewczyna, myslalem zeby zagadać ale sie nie moglem przelamać ani wymyslić co powiedzieć. Jak sa jakieś sytuacje ze sie cos dzieje i sie moge do tego odnieść to jest ok ale tak z niczego nie umiem nic wymysleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie lubie łatwych dziewczyn i co w związku z tym?

Poczytaj inne tematy na forum. Wszystko masz opisane, jak podejść itd. Temat np jak mam znaleźć sobie dziewczyne w dziale kobiety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic, może jesteś na tyle zdolny, że sobie z nimi wszystkimi radzisz. Czego też bym bardzo chciał.

Ok ale chciałbym się dowiedzieć jak się przełamać, co zrobić żeby pokonać tą wewnętrzną barierę. Czy wy też tak macie, jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja stosuję technikę widzę-idę. Zobaczysz piękną dziewczynę (w Twoim mniemaniu) i idziesz nie zastanawiając się nad niczym.

Druga opcja to taka, że gdy zobaczysz dziewczynę i Twoje emocje pójdą w górę to weź w tym momencie gdzieś usiądź i się uspokój popatrz na nią przez chwilę "oswój się z nią" po czym podejdź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe sposoby. Ten pierwszy to taki dla tych pewniejszych siebie osob chyba, a z kolei czsami nie ma chwili zeby usiasc isie zastanowic, dzisiaj mialem bo ona sobie siedziala na laweczce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedstawie Ci jak u mnie wygląda podejście

Ja: Cześć, widziałem Cię jak przechodzisz i obraziłbym się na siebie gdybym Cię teraz nie poznał. Jak masz na imię ?

Ona: xxx

Ja: Albert, miło mi.

Ja:Wiesz co, spieszę się trochę, ale chciałbym Cię poznać i dłużej porozmawiać. Wymieńmy się numerami odezwę ( w tym samym czasie w tle wyciągasz telefon)

Jeśli wpisze numer to puść jej sygnał by miała Twój nr. W ten sposób też sprawdzasz czy podała prawdziwy. Po czym chwilę jeszcze rozmawiasz i się żegnasz.

Może dziewczyna też mieć jakieś opory przed daniem nr. Wtedy jeszcze trochę porozmawiaj o byle czym (zapytaj co teraz robi, gdzie idzie)

po czym ponownie powtórz proces z wymianą nr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi