PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

jacekinzynier

Ogrzewanie mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

Junkers oferuje 10 typów kotłów kondensacyjnych. Każdy może wybrać coś dla siebie, w zależności od potrzeb, dodatkowego wyposażenia i zapotrzebowania na moc. Zapraszam do zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami na stronie junkers.pl/pl/pl/produkte_1/urzdzeniakondensacyjne/kotly-kondensacyjne.html.

Pozdrawiam

Konsultant marki Junkers

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakiś gazowy z kondensacją, np. junkers czy coś w tym rodzaju. Kondensacyjne teraz poszły cenowo mocno w dół, przy nawet niezbyt intensywnej eksploatacji w 3 lata Ci się zwróci. Jak chcesz już jakieś konkretne modele, parametry, to podaj powierzchnię i wysokość mieszkania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podepnę się przy okazji, mam mieszkanie na poddaszu, ok 100m kwadratowych. Mieszkam od niedawna i płacę 500 zł miesięcznie za gaz. Jest to opłata zryczałtowana i na dzień dobry wpłąciłem 850 zł depozytu. Rozumiem że teraz jest zima i pewnie trochę ciągnie ale mam takie rozliczenie na cały rok. To normalne? To drożej niż w Irlandii :( za zupełnie niedocieplony apartament bo tam płaciłem 100 euro/mc ale tylko w sezonie gzrewczym, poza ok 10-15 euro/mc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpytaj o panele grzewcze na podczerwień. Widziałem takie rozwiązanie u kogoś i bardzo mi się podobało. Trzeba trochę włożyć na start, ale zwraca się szybko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A nie lepiej kominek?

Kominek to kłopot z drewnem i paleniem - chyba, że ma to być jakaś gazowa atrapa. W dodatku nie wszędzie są odpowiednie przewody kominowe, zwykłe wentylacyjne się nie nadają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta