PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

adam34

Kupno motocykla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jest to mój pierwszy post na forum dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość.

Szukam jakiejś maszyny na pierwszy motocykl. Niedawno zdałem prawko, dlatego nie szukam czegoś potężnego. Ale jednocześnie, żeby miało kopa :D Ma dobrze się prowadzić i nie sprawiać problemów. Kolega doradził mi Kawasaki ER5. Twierdzi, że to by był idealny motocykl dla mnie. Akurat dobry na pierwszy moto, ale też nie będę odstawał i wyglądał jak dzieciak na skuterku. Trochę szukałem informacji o tej kawie, ale pomyślałem, że lepiej będzie bezpośrednio spytać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolega Ci dobrze doradził, moim zdaniem Kawka ER5, ewentualnie ER6 to idealny motocykl dla osoby początkującej, a nie chcącej wyjść na miękką bułę. Nie ma sensu pchać się na jakieś mocne maszyny, bo jeszcze sobie co zrobisz. Na tej Kawce spokojnie podniesiesz swój skill.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowałem się pójść za radą kumpla i kupiłem ER5. Prowadzi się jak złoto. Maiden, masz rację z tym, że nie ma sensu pchać się na coś mocnego, jeśli nie ma się większych umiejętności. Ta kawa jest taka 'akurat' :) Ani nie wymaga za dużo, ani nie wygląda frajersko. Porządny motocykl. Może za jaaakiś czas się przesiądę na coś większego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, że się nie napaliłeś na jakieś super wielkie moto... Jeden sezon czy dwa na tej Kawie i będziesz śmigał pewnie :) Później będzie przesiadka na coś mocnego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

h-ttp://kingmidas.pl/bmw-apollo-streamliner/ - kup sobie taki - trochę z przyszłości - sorry za off topa ;) a tak całkiem serio to myślę, że ta Honda CB 500tka bedzie calkiem ok . Jest idealny dla początkującego bo dużo wybacza przy błędach . Dobrze sie go prowadzi , wiem bo mialem z nim przyjemnosc kilkakrotnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mialem kiedyś yamaha yzf r125 i moge stwierdzić że jest to dobry dla początkujących motorek... baryłą dobry artykuł dałeś na kingmidasie haha jak bym wjechal takim motorem bmw na osiedle ;O

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta