PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

VerKad

sposoby na kaca

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki kanał na youtube jak 5 sposób na... i oni tam również proponują takie rozwiązania, czyli 5 sposób na kaca, więc może ktoś coś znajdzie dla siebie odpowiedniego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Najlepszym sposobem na kaca jest po prostu nie picie alkoholu :) dobrze że mnie nie ciągnie na te trunki więc nie mam z tym takich problemów.

Uwielbiam takie odpowiedzi :/ ...

Najlepiej podczas picia pić dużo wody niegazowanej a przed samym pojsciem spac najlepiej minimum litr wody wypic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No wiesz, nie pić to takie stuprocentowe zapobieganie, ale wiadomo, że każdy od czasu do czasu wypije. Mnie chyba dopada starość bo po każdym piciu kac męczy, mniejszy lub większy ale jest. Kiedyś miałem więcej mocy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok sposób dzisaj sprawdzony :) kolejność nieprzypadkowa zimny prysznic, sok z buraka, spacer, nimesil, obiad, drzemka. W punkcie nimesil kac zniknoł ale po drzemce jestem całkiem jak nowo naraodzony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja od jakiegoś czasu stosuję 2kc extreme bo jestem słabym zawodnikiem ;) zaczęło się od tego, że na jednej z imprez wymiotowałem jak kot i stwierdziłem, że nie mogę sobie dłużej robić takiego obciachu (wcale dużo wtedy nie wypiłem) i wygooglowałem właśnie te tabsy, z tym, że trzeba je brać przed i w trakcie %%. Nawet na drugi dzień czuję się ok, rano biorę kąpiel i jestem jak nowy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wiesz, że będzie dużo pić, to przed wyjściem przygotuj sobie domowy izotonik dla uzupełnienia elektrolitów:
1 Litr wody

pare plasterków zielonego ogórka

1/4 łyżeczki soli morskiej lub himalajskiej

Niech to postoi kilka godzin

Jak kac przyjdzie to szklanka tego napoju + chleb z miodem i kac znika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta