PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Matigori

xbox 360 jaka gra

Rekomendowane odpowiedzi

jako że odkurzyłem swojego xboxa 360 postanowiłem sobie zakupić jakąś nową grę, a że w temacie gier nie jestem na bieżąco więc moje pytanie:

co polecacie na jesienne wieczory ?

Co warto kupić - chodzi mi o nowości :)

gatunek gry obojętny może być sportowa, strzelanka, przygodowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Assassins Creed IV - Black Flag. Wciągająca fabuła, sporo side questów, ogromna ilość znajdziek, ciekawy otwarty świat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak oczywiście jak masz z kim pograć to możesz sobie po prostu zamówić jakąś grę typu FIFA 15 czy też FIFA 14 w tańszej cenie..Ja zawsze gram w FIFE i NBA u znajomych. Chciałbym zamówić konsolę xboxa360 i się zastanawiam na czym polega wysyłka i zakup z amazonu ? Ktoś zamawiał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy jakie gry,gatunki najbardziej lubisz. Ja osobiście preferuje gry sportowe,zręcznościowe jak Fifa czy RPG jak Wiedźmin 3 i właśnie te gry mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zamiast tego darmowe gry w przeglądarce. Poważnie są lepsze od wszelkich gier xbox albo PS dlatego że mają dobrą grafikę i są w przeglądarce ;-)

Polecam kolego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi