PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

laki23

Żarówki Osram

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy jakie masz potrzeby. Ja na przykład dużo jeżdżę w trasy poza miasto i zależy mi na dobrym oświetleniu pobocza, na żarówkach dających dłuższą wiązkę światła niż te zwykłe. Także kupiłem Osram Night breaker. W ogóle lubię tę markę. Wejdź sobie na ich stronę i poczytaj, jest tam sporo przydatnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłbym od tego do jakiego auta, typ żarówki. Druga sprawa, użytkujesz auto raczej w trasie, w mieście, mieszanie. Jakiś założony budżet?

Z wyższej pólki masz Philipsa, OSRAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżdżę dużo w mieście i poza nim , a szczególnie teraz nadchodzi jesień i zima więc szybciej robi się ciemno . Potrzebuję raczej coś solidnego może być z wyższej pułki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam osramy u siebie. Coś tam +100% chyba. Nie oślepiają innych a i ja widzę dalej. Nie chce reklamy im robić ale szczerze polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z wyższej półki tak na prawdę mamy 2 producentów, chyba że coś przeoczylem. Osram, Philips.

Wolisz żarówki, które będą dłużej służyły, czy o normalnej, czy może o zwiększonej żywotności. Oczywiście tu działa mechanizm coś za coś, bo te, które działają dłużej mają słabsze, cieplejsze światło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem w poprzednim samochodzie te Night Breaker'y i muszę przyznać, że różnicę się odczuwa w stosunku do zwykłej żarówki. Kompletnie inny poziom widoczności, bezpieczeństwa. Zimne światło, które nie rozchodzi się w niepotrzebne strony, tylko na drogę i pobocze. Obecnie mam ksenon, więc nie dotykam się do elektryki w samochodzie, ale rzeczywiście żarówka żarówce nie równa i warto czadami dołożyć parę złotych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam teraz osramy, jak na razie jest ok, ale z tego co się orientowałem to to zbierają dobre opinie, mam nadzieję, że posłużą długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi