PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

samolot33

Trądzik - jak leczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na początku też było trochę szkoda kasy na Sevolium . Nie jest tanie jak piszesz ale czasami warto jest dopłącić trochę więcej ale kupić sobie cos porządniejszego co będzie miało działąnie ( w moim przypadku ma). Poza tym konsystencja jest żelowa tak wiec nie trzeba go dużo nakładac oraz dobrze się rozsmarowuje na twarzy. Mi jedno opakowanie spokojnie starczy na kilka miesięcy.

Info* możesz zamówić to w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy piszecie tutaj o tym serum?

http://pl.sevolium.com/

Sam aktualnie się zastanawiam nad czyms na twarz. Jakies 2 lata temu totalnie mnie orpyszczyło. Obecnie mam żel i krem na pryscze ze sklepu ale mam wrazenie,ze z kadym kolejnym użyciem jest coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak.Jest to dokładnie to serum. Taka moja mała rada na przyszłość : staraj się nakładać takie kosmetyki na twarz regulanie.Jeśli nie stosuje sie ich regularnie to efekt jest taki sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi średnio pomagały te wszystkie preparaty Moja dermatolog przepisała mi mieszankę ziół, które wykupiłem w aptece. Robiłem z nich okłady i rzeczywiście pomogło. Praktycznie pozbyłem się problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Profilaktycznie trzeba jeść jak najmniej słodyczy i ogólnie "śmieciowego żarcia", ale to jest chyba oczywiste. Natomiast doraźnie mi zawsze pomagała maść cynkowa (tylko nie można z nią przesadzić).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaką konkretnie mieszankę ziół brałeś? Bo wiesz jeśli chodzi o środki na twarz to są różne. Sam równiez zauwazyłemże nie działa na mnie większość tego co się reklamuje w drogeriach Po prostu nie było zadnego efektu. Dopiero specjalistyczne sevolium sprawiłoże poprawił mi się moj stan skory. No ale nie wiedziałbym o nim gdyby nie dermatolog. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie sam nie chciałem brać leków na receptę. Z jakiegoś powodu te leki na receptę są  i zwylke jest to ten powód, że dzialają bardzo toksycznie na wątrobę i nie są polecane przez dłuższy czas. Trzeba się przy nich regularnie badac, robić próby wątrobowe czy aby się to nie zmniejsza. Wypytałem sie o wszystko dermatologa i dermatolog polecił mi właśnie wspomniane tutaj przez kolegę serum plus kupno sobie nawilżacza powietrza do domu. Suche powietrze naprawde kiepsko działa na skórę.

Nie wiem czy tak pomógł pierwszy czynnik czy drugi ale stan skóry jest znacznie lepszy niż wczesniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem setki sposobów, przede wszystkim przestań wygniatać, bo przez to jest jeszcze więcej, smarowałem tez sokiem z eukaliptusa i pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecę Ci trochę innaczej. Nie idz do dermatologa. ja chodziłem przez 3 lata i zazwyczaj było gorzej niż lepiej. naprawdę moja cera przez te 3 lata praktycznie nie miała dobrego okresu. :P wiesz co mi pomogło? zwykły żel aloesowy. smamruje nim twarz na noc, wcześniej oczyszczam jakimś delikatnym żelem i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 16.11.2016 o 07:37, hark napisał:

A jaką konkretnie mieszankę ziół brałeś? Bo wiesz jeśli chodzi o środki na twarz to są różne. Sam równiez zauwazyłemże nie działa na mnie większość tego co się reklamuje w drogeriach Po prostu nie było zadnego efektu. Dopiero specjalistyczne sevolium sprawiłoże poprawił mi się moj stan skory. No ale nie wiedziałbym o nim gdyby nie dermatolog. 

No wlaśnie sam również byłem jakiś czas temu u dermatologa z trądzikiem i również przypisał mi specyfik. Waham się jednak trochę przed kupnem z racji ceny, która niska nie jest. Po jakim czasie widziałeś u siebie różnicę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po sevoliium? Już po kilku dniach w zasadzie. Wiadomo ze nie działają tutaj żadne czary i od razu wszystie przyszcze Ci nie poznikają jednak stan cery znaczine się poprawił. Wygląda lepiej jest mniej pryzczy. Aktualnie jest o wiele lepiej. 

Cena nie jest taka wysoka. Jak już wspominałem wydajność jest super tak wiec moim zdaniem warto jest kkupić taki jeden dobry kosmetyk niś mase nieskutecznych. Które nie zrobią róznicy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje sposoby to także mniejsza ilość słodyczy, czekolady. Rezygnacja częściowa z jedzenia śmieciowego jedzenia. Preparat z apteki bez recepty jaki mi pomógł to benzacne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi