PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

samolot33

Trądzik - jak leczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Wonderfulangel dam znac po testach. W tym roku zaopatrzylem sie w caly arsenal. Na pierwszy ogien ta woda. I dostalem od kolezanki jeszcze takie cos dziwe- sok z aloesu. Podobno ze jak jet mocne spieczenie to pomoze. Ale na wszelki wypadek  w kefir tez sie zaopatrze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Krovitz Tez ciekawe za to ja słyszałam że musztarda najzwyczajniejsza musztarda (nie ostra) posmarowana na strasznie spalone np plecy odrazu wyciaga spalenie i juz nie piecze (i podobno jak sie posmaruje to po 3 -4 minutach ona sie robi jak piasek i sama spada ci z ciala) ale to tylko slyszalam jak  masz ochote to mozesz sprobowac (tylko nie mysl ze mam cie za krolika doswiadczalnego ) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja naprawdę polecam Aknemycin Plus. Swojego czasu miałem spore problemy z trądzikiem i żadne kremy nie pomagały. W końcu poszedłem do dermatologa i po krótkich "oględzinach" przepisała mi ten lek (z tego co wiem to nie da się go dostać bez recepty). Jest to taki płyn, mocno wysusza i trądzik po prostu odpada. Dlatego, że mocno wysusza polecam do tego stosować jakiś krem nawilżający. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 11.07.2017 o 09:38, hark napisał:

Czy ktos ma może tradzik różowaty? Mam wrażenie,ze u mnie trądzik młodzieńczy przekształcił się właśnie w trądzik rózowaty. Najgorsze jest właśnie toze jeszcze chyba nie miałem takiego okresu kiedy nie byłem pryszczaty. Wiecznie jakieś niedoskonałości na cerze.Dramat. 

Jak to leczycie? 

Ja mam. Co jest ważne: codzienne oczyszczanie skóry, odpowiednie kosmetyki do trądziku rózowatego plus oczywiscie dieta. Zauwazyłem,że było gorzej jak odżywiałem się jakimiś syfkami, tłustym jedzeniem , fast foodami. Od kiedy z tego zrezygnowałem jest o wiele lepiej Nie mam aż tylu wypryskow. NIe czerwienię sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie kosmetyki polecasz? Oczywiscie cenowo w ramach rozsądku Odżywiam się zdrowo tak więc tutaj ie ma akurat problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Acnerose. Najlepsze. Cenowo ok  Wiadomo,że znajdziesz tańsze ale nie polecam ponieważ przetestowałem bardzo wiele kosmetyków drogeryjnych i nie pasują mi jakościowo. Moja skóra kiepsko na nie reagowała ( i nic dziwnego jak spojrzy sie na skład. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włąsnie sobie o nich czytam i mają ogólnie dobre opinie.Co polecasz kupić na początek? Krem na dzien czy pasteę na noc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się,ze na noc Chociaz ten krem na dzień również jest ok, Mam i uzywam troche w kratkę ale i tak pomaga. Za to wieczorem lubię się posmarować ponieważ mam troche wysuszoną skórę . I pasta pomaga nie tylko na trądzik ale też redukuje suchą skórę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi