PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

banamil

Pomoc w wyborze hostingu

15 postów w tym temacie

Cześć,

Może ktoś z Was jest na tyle ogarnięty w temacie, że będzie mi w stanie podpowiedzieć jaki hosting powinienem wybrać pod stronkę internetową. mamy ze znajomymi małe "kółko fanów motoryzacji" i chcieliśmy to w taki sposób sformalizować, poprzez dzielenie się z innymi naszymi radami, spostrzeżeniami, doświadczeniami..

Strona będzie miała raczej formę bloga, więc nie będzie to dużo potrzebowało raczej, zależy nam też na takich aspektach jak poprawne działanie, łatwość obsługi i niski koszt utrzymania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem krótko: Hekko-tanio,stabilnie i zawsze można zmienić na większy pakiet jak by strona zyskała na oglądalności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja polecam Vipower oraz mzone(kropka)uk,które jeszcze chyba mnie nie zawiodły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heko i Linux juz zdążyłem sobie ogarnąć, ale mam jeszcze dużo rożnych opinii o cal.pl. Wyczytałem, że progresują i też biorę to pod uwagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hekko naprawdę dobry,tani i stabilny hosting z możliwością comiesięcznej zapłaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie wybrałem rzeczony cal.pl. Przetestowałem, wszytko wporzo, ale zdecydowała jedna ważna kwestia. Cena po roku. Jest taka sam, a nie jak u niektórych o 200% wyższa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... no patrz, a cenę w Firehost mam taką samą ;-) Nieźle co? Poza tym - czytając wpisy w sieci, można wywnioskować, że to nie jest hosting najwyższych lotów ;-) Zresztą jestem zadowolony z tego co mam aktualnie. Dali mi wybór panelu zarządzania, gwarantują odpowiednio szybki support. To mi wystarczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dostaniesz nigdzie lepszego serwera niż Hekko w tej cenie. Nawet wyślij kilka wiadomości z pytaniem do supportu. Porównaj sobie szybkość i jakość odpowiedzi. Takie firmy na renomę pracowały latami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj również polecę hekko jak i linuxpl.com. Korzystam z nich od wielu lat i do tej pory nie było większych zacięć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś chce, to aktualnie mam kod rabatowy na Hekko - daje 50 proc. zniżki na hosting.

Czyli macie konto ze 100 GB transferu za 40 zł w pierwszym roku.

I coś takiego chyba się opłaca, co nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się, Hekko w kwestii hostingu jest bezkonkurencyjny. Najtańszy hosting mają już od 5zł/miesiąc. Ja dla swojej strony mam wykupiony ten poniżej 20 dyszek i na nic nie narzekam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach