PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

anatoll

myjnia parowa czy to dobry biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi pomoże w tym temacie, otóż chciałbym otworzyć własny biznes, zastanawiam się nad wejściem we franczyzę, Ecomyjni- maszynyparowe . com oddział krakowski maszyny parowe. Daja wsparcie finansowe ale i merytoryczne, maszyny parowe najlepszej jakości. Nawet jak czytałem pomagają w zdobyciu dotacji z urzędu lub uni. Co o tym sadzicie? To dobry pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Franczyzna nie jest obarczona tak dużym ryzykiem, są większe szanse na powodzenie, także myślę, że warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się wydaje, że musisz przeanalizować lokalizację. Bo jeżeli ludzie będą mogli gdzieś korzystać bliżej z myjni to tam pojadą. Franczyza to franczyza, zawsze musisz oddać coś z Twoich zysków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Franczyzna ma rozne zasady. Dobre warunki znajdizeszw optimie. Dodatkowo maja chyba najlepszy tego typu sprzęt na rynku. A sama oferta i wycena nic nie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja akurat tez słyszałem o tych myjniach parowych Ecomyjni. Mają bardzo dobre maszyny parowe, dobry sprzęt. A wiadomo jak dobre maszyny- to i klient zadowolony. Znajomi prowadzą taką myjnię już zdaje się drugi rok , niedaleko Łodzi .Tym bardziej , że dają duże wsparcie na prowadzenie biznesu. Z resztą tu na ich stronie jest całe info http://maszynyparowe.com/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wydaje mi się że franczyza mogłaby być dobra. Tak jak już ktoś pisał mniejsze ryzyko. No i tez w sumie fajnie, że oni tam wszystko udostępniają. Ale też słyszałem, że dobrym biznesem jest myjnia bezdotykowa. Bo różnica jest taka, że nic w sumie nie musisz robić, tylko dopilnowywać czy sprzęt jest sprawny i czy są środki czystości. A niektóre firmy, jak Aspera, też Ci wybudują taką myjnię, z iloma stanowiskami byś chciał. A że taka myjnia czynna jest 24h to też faja sprawa, bo nie każdy ma czas zajechać w ciągu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi