PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem scyzoryka, słyszałam, że firma victorinox jest dobra i wypatrzyłam taki scyzoryk w przystępnej cenie: http://www.conrad.pl/Multitool-%2f-Scyzoryk-Victorinox-Rescue-Tool-0.8623.MWN,-15-funkcji.htm?websale8=conradπ=814557&ci=SHOP_B2C_GLOBALTOPOFFER_11 ale zastanawiam się czy jest dobrej jakości? Wystarczy? Doradźcie mi, jeśli prezent, bo ma być to na prezent dla chłopaka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja mam Victorinoxa już z 10 lat (pamiątka po ojcu, wygrał go kiedyś w loterii), ostrza nadal ostre, jedynie w długopisie wkład mi się skończył i nie mam pojęcia gdzie to uzupełnić.

Nic nie reklamuje ale tę firme polecam z całego serca,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A ile taki kosztuje co.Mamsz jakies info napisz bo jestem zainteresowany.

Ja mam victorinox spartan, też jest niezły wszystko co trzeba ma, korkociąg, otwieracz i nożyk, a co do ceny to sprawdz sobie na militaria.pl Tak od 50zł w górę zależy co będziesz chciał mieć w środku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel,im więcej tym oczywiście lepszy scyzoryk kupisz. Warto poszukać ich w sklepach internetowych bo właśnie tam znajdziesz szeroki wybór,akurat tym się zajmujemy wiec możemy pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zastanawiam się nad zakupem scyzoryka, słyszałam, że firma victorinox jest dobra i wypatrzyłam taki scyzoryk w przystępnej cenie

Ale czemu rescue tool czy te funkcje są Ci potrzebne?

ja mam Victorinoxa już z 10 lat (pamiątka po ojcu, wygrał go kiedyś w loterii), ostrza nadal ostre, jedynie w długopisie wkład mi się skończył i nie mam pojęcia gdzie to uzupełnić.

A wiesz, że na swój sprzęt dają dożywotnią gwarancję?

Ja mam oryginalny szwajcarski jak McGuyver i jest nei do zajechania.

Czyli jaki model?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale czemu rescue tool czy te funkcje są Ci potrzebne?

On ma też normalne opcje i dodatkowo te ratunkowe.

Proponuje poszukać sklepu który ma internetowego doradce. Bez wychodzenia z domu na pewno pomoże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spokojnie taki kupisz sobie jeszcze taniej.Za 7 dyszek masz już całkiem dobry sprzęcik. Zerknij sobie na przykład tutaj:

http://www.hobby4men.com/noze-i-scyzory ... oryki.html

Ostatnio zamawiałem tam scyzoryk. Tyle,że trochę droższy ( o 30 zł). Magnum. Jest naprawdę dobrej jakosci tak więc dobrze się nad tym zastanów bo moim zdaniem warto byłoby dopłacić. To czego w nim brakuje to tylko ten otwieracz do butelek ale nie było to dla mnie priorytetem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hęę to co dla Ciebie kolego mój drogi jest twoim priorytetem ? Jak ktoś chcę porządny scyzoryk to będzie najlepiej jeśli go kupi z Chin albo z innego kraju azjatyckiego :) poważnie to wam mówię. Sam w taki sposób zamawiałem nie tylko scyzoryk ale również w taki sposób zamawiałem latarkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hęę to co dla Ciebie kolego mój drogi jest twoim priorytetem ? Jak ktoś chcę porządny scyzoryk to będzie najlepiej jeśli go kupi z Chin albo z innego kraju azjatyckiego :) poważnie to wam mówię. Sam w taki sposób zamawiałem nie tylko scyzoryk ale również w taki sposób zamawiałem latarkę.

ja tam wolę korzystać z profesjonalnych sklepów i mieć gwarancję w razie czego

Szukam jakiegoś Victorinox do 100 zł. Możecie mi polecić coś w tym zakresie. Zależy mi najbardziej na ostrzu, nozyczkach i otwieraczu do butelek.

funkcje tak sobie wymyśliłeś czy faktycznie tylko to Ci wystarczy? za 120 zł masz 14 funkcji w Victorinox Climber

Proponuje poszukać sklepu który ma internetowego doradce. Bez wychodzenia z domu na pewno pomoże.

a znasz takie sklepy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta