PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Na trwałość. Zdecydowanie odradzam kupowanie żarówek w supermarketach. Padają jak muchy. Lepiej jest dołożyć 10 zł i kupić ze stacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym rzekł, że to zależy głównie od samej żarówki - są i tańsze , trwałe, a są i bardzo drogie - mocne i wytrzymałe.

Kombinowałem u siebie w Toyocie z wieloma żarówkami - żadne tak na prawdę nie były zadowalające - w końcu wrzuciłem HID'y, efekt jest zaje*isty, i na trwałość nie mogę narzekać - jeżdżę na nich ponad rok, a nie przygasły/nie wypaliły się ani trochę.

Biała barwa bez zmian.

Zdecydowanie mogę polecić głównie ze względu na moc - świecą o wiele dalej niż zwykłe żarówki H7, nie oślepiają innych.

Te kilka-kilkanaście metrów doświetlenia więcej robi kolosalną różnicę w bardzo ciemne wieczory i noce na trasach bez oświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakie kupujecie do swoich aut? Stawiacie bardziej na trwałość czy na moc?

Sporo zależy od tego w jaki sposób użytkujesz samochód. Jeżeli jazda głównie po mieście, to lepiej postawić na trwałość. Jeżeli sporo czasu spędzasz na trasach poza miastem i w dodatku jazda odbywa się wieczorem i w nocy, to lepiej postawić na moc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio przy okazji zakupów na Ucando trafiłem na dobrą cenę Philipsów Vision +30% . Ostatnie żarówki które były założone jeszcze przez poprzedniego właściciela coś już nie domagały i wieczorem naprawdę trzeba się było mocno wpatrywać w drogę bo mało co było widać. Po założeniu Philipsów różnica diametralna, nie wiem czemu tak długo się męczyłem zamiast od razu je zmienić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi