PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jako że to mój pierwszy post to witam wszystkich użytkowników. Serial mogę polecić z czystym sumieniem, naprawdę warto go zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja planuję obejrzeć, ale właśnie tylko dlatego, że wszyscy dookoła o tym trąbią, a ja czuję, że nie wiem o co chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzexnia ,przysięgam , jesli lubisz seriale o polityce, ale nie takie grzeczne, politycznie poprawne , to będziesz zachwycony. Cała ta popieprzona machina władzy i korupcji i sexu za stanowiska jest tam bardzo brutalnie pokazana. I kevin Spacey też świetny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem 2 sezony. W sumie niektóre odcinki były tak nudne, że nie miałem chęci oglądać kolejnych. Jednak dwa pełne sezony obejrzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo wciąga, ale teraz to rzeczywistość wyprzedza serial, scenarzyści będą musieli się wysilić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem lepsze seriale, ale House of Cards jest bardzo spoko. Dla wszystkich miłośników wielkich teorii spiskowych na arenie polityki :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi