PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie skąd bierzecie motywacje do ćwiczeń ? Co wam pomaga w wyrobieniu sobie zdrowych nawyków ?

Ostatnie pewnie nie ten dział, ale dodam - skąd brać pewność siebie, skoro wiele rzeczy których próbowałem (w różnych płaszczyznach życia), okazały się klapą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprościej zrobisz jak wydrukujesz sobie dużą czcionką tekst na kartce A4 np. "DASZ RADĘ DZIŚ ZROBIĆ WSZYSTKO CO ZAMIERZASZ" w kilku kopiach i powieś na suficie nad łóżkiem, w łazience i np. w pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę sie czuć dobrze w swoim ciele. Lubię, kiedy ubrania na mnie leżą. Lubię też czuć się atrakcyjny. Taka motywacja jest wystarczająca!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Motywacja jest pochodną świadomej siebie woli w dokonywaniu zmian. Albo chcesz leżeć na kanapie z firankami tłuszczu albo decydujesz się na ruch, który uczyni cię estetycznym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak są efekty to jest motywacja do dalszego doskonalenia się, bynajmniej u mnie to tak działa, że jak widzę, że coś mi się udało to się napędzam na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia zawsze dodają skrzydeł. Zdecydowanie gorzej jest, gdy musimy się skonfrontować z porażką i mimo jej obecności dalej kroczyć do przodu. Wystarczy zdeterminowane chce a reszta się sama ułoży.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie niestety z motywacją bywa różnie... a najbardziej denerwuje mnie to, że często łapie jakieś infekcje i opuszczam treningi. To bez sensu. Potem zaczynam od nowa i znów przechodzę przez bóle mięśni itp. Jak sobie z tym radzicie? Co na wzmocnienie, szybsza regenerację polecacie? znajomy poleca zakup Immuno Colostrum z Genactiv - znacie, ktoś to ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w kwestii motywacji to zapewniam, że u każdego z nas bywa naprawdę różnie i zdecydowanie łatwiej jest trenować w grupie, np wybierając się na siłownie gdzie motywację zapewniają nam inne osoby. Co do bólu mięśni i skurczów, to proponuje spożywać większą dawkę magnezu,po przez witaminy lub owoce i warzywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi