PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób prowadzących biznes: Jak wygląda u was pomoc prawna? Czy posiadacie w firmie prawnika, który trzyma rekę na wsyzstkim, czy może pomoc prawną czerpiecie z niezależnych kancelarii? Jakie rozwiązanie jest według was lepsze i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas obsługą prawną zajmuje się http://lexconsilium.com.pl/ robią dla nas różne analizy, przygotowują dokumenty, reprezentują w sądzie, prowadzą też windykację. pracujemy znimi tylko jak jest taka potrzeba, można powiedzieć doraźnie :) i sprawdza się taki model bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W większości firm prawnik nie jest potrzebny codziennie, jedynie od święta. Oczywiście o ile masz wykwalifikowany personel, który zna się na swojej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam znajomego prawnika, który zawsze mi pomaga kiedy trzeba (oczywiście nie za darmo), ale i tak mam ułatwioną sprawę, bo nie muszę się martwić szukaniem kogoś innego. Zawsze jak mam problem to mi poradzi i pomoże, a kiedy trzeba to wybroni w sądzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W większkości przypadków prawnik jest potrzebny raz na jakiś czas. Warto mieć kontakt do sprawdzonego, ale raczej bez sensu jest go zatrudniać na etat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi