PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

klemens

sklep internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Od pewnego czasu planuję założyć sklep internetowy. Niestety nie znam się w ogóle na kwestiach technicznych, dlatego zależy mi na oprogramowaniu, które ściągnęłoby ze mnie ten ciężar ;) Aktualnie myślę nad wykupieniem go na platformie sklepowej shoper. Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Ktoś z Was prowadzi taką działalność?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja skorzystałem kilka tygodni temu z www webspread pl. Umożliwia dowolną konfigurację, edytowanie gotowych towarów i wiele, wiele zmian, które nie są dostępne w tradycyjnych, pełnopłatnych sklepach internetowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co ja sie orientuje to goldshop to jedno z lepszych i tańszych rozwiązań. Pełno integracji i przyjazny panel admina. Sam korzystam od bardzo dawna i jestem bardzo zadowolony. wietna jakość za nieduża cenę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To chyba nie słyszałeś o platformie presta shop :) Tam wszystko jest jeszcze łatwiejsze. Jest co prawda ona po angielsku ale to nie jest żadne problem do konfiguracji bo można zawsze jakoś poszukać na youtube tutoriali i samouczków. Jest duże wsparcie do tego systemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja koleżanka ma sklep sportowy i sklep z odzieżą. Sklepy bardzo dobrze prosperują, a są na rynku od kilku lat. Moja znajoma jednak wydaje bardzo dużo pieniędzy na reklamę sklepów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Promowanie sklepu internetowego, to przecież nic innego jak żmudna, codzienna, mrówcza praca marketingowa. Reklama, promocja i ciągłe podbijanie statystyk w necie, żeby klienci dotarli. Masę czasu i kasy można na to zmarnować niestety. Ale jak już się temat rozkręci, to przecież nie można zapomnieć o zadowoleniu klientów z kupowania w takim sklepie (cokolwiek by to nie było), dlatego podstawową kwestią sklepu jest porządna umowa z firmą kurierską (bo chyba nikt poważny nie korzysta już z poczty ;) ). Np. DHL ma ciekawe oferty dla klientów biznesowych - http://dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_ ... vices.html no, a że firma znana i lubiana, to i budowanie marki zapewnione, także polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadza się,wszystko jest kwestią codziennej pracy i systematycznej promocji,reklamy aby zyskać zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów. W grę wchodzą także banery na forach i zwykłe ogłoszenia dodawane codziennie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma takiej uniwersalnej stawki. Stawki podane są jedynie za takie sklepy na abonament... Firmy które piszą sklepy internetowe prawie zawsze unikają cen na stronach...Trzeba się spotkać z taką firmą i omówić co się potrzebuje to wtedy wycenią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta