PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

klemens

sklep internetowy

21 postów w tym temacie

Po pracy w agencji reklamowej zdecydowałem się na otworzenie swojego sklepu internetowego. Pasejo jest nowe i go nie sprawdzałem. Testowałem natomiast inne platformy na rynku i rozmawiałem z ludźmi z branży. Mój wybór padł na https://sky-shop.pl/. Mają bardzo dobre oprogramowanie, proste w obsłudze. Grafika też mi odpowiada. Działają jakieś 7 lat na rynku, ale nie są jeszcze gigantami, więc dbają o swojego Klienta i szybko reagują na problemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może założysz sklep internetowy ? Tutaj masz bardzo fajną platformę http://pasejo.pl/ ,na której można założyć dobrze prosperujący sklep. Kilka fajnych szablonów przejrzystych, funkcjonalnych, panel administracyjny bardzo klarowny, sama przyjemność w biznesie dzięki temu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zalezy skelp z jakim asortyemtne. Ostatnio brat otworzyl sklep z narzedziami pneumatycznymi i sredni ma popyt na to. Kolezanka z kosmetykami i po dobrej reklamie ma urwanie glowy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich serdecznie :) Od roku prowadzę swój biznes. Zawsze myślałam, że nie nadaję się do prowadzenia firmy ponieważ jest to zbyt skomplikowane, ale okazało się że dla przedsiębiorcy jest wiele narzędzi pomagających prowadzenie firmy i  są naprawdę przydatne. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W pracy postawiłem sklep na PrestaShop i jestem zadowolony. Można go dopasować do własnych wymagań a i z motywem można sobie poradzić i pozmieniać według własnych upodobań.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prestashop to jeden z najlepszych skryptow. Ogólnie licząc koszty to jest to najbardziej opłacane rozwiązanie. Do tego dochodzi hosting + domena + ceryfikat ssl czyli koszt na rok jakies 200-300 zl dla malego sklepu. A te shopery i inne to mnie nie przekonują. Mozna tez na wordpresie i woocomerce + moduły. Cenowo podobnie do presty wyjdzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach