PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Iki

Prezent dla faceta, 25 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę udział w zabawie, w której muszę kupić komuś prezent, ale zupełnie nie znam tej osoby. Wiem tylko, że to facet i ma 25 lat. Chcę, żeby to było coś niezobowiązującego, ale fajnego. Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszulka i kubek to taki standard... Nudy na pudy :P

Zrobiłam mały wywiad i udało mi się zdobyć kilka informacji.

Facet pracuje, studiował fizykę czy coś takiego, jest typem samotnika, ma wąskie grono dobrych znajomych, interesuje się tym, w czym pracuje (ale niestety nie pamiętam co dokładnie robi...), lubi czytać książki.

No i co mam z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałam, myślałam, kłopot w tym, że taki prezent uważam za głupi... Chyba bym się rozpłakała gdybym ja dostała koszulkę z nadrukiem :(

Chciałabym uniknąć prezentów w stylu koszulka, kubek, figurka do postawienia, bo to kurzołapy, z którymi później nie ma co zrobić, walają się w pokoju i przy każdym sprzątaniu ma się ochotę wypieprzyć przez okno (chyba że tylko ja tak mam? :P), ale w końcu to prezent, więc nie wypada...

Z drugiej strony książki ani płyty nie kupię, bo nie wiem co konkretnie lubi, a nie chcę strzelać, żeby potem leżało i gniło.

Myślałam o pendrivie, ale nie znam się na tym kompletnie, a chyba każdy facet ma taki gadżet, więc na co mu kolejny?

Prezent 50 zł, wiec tu też mnie trzyma kasa. Jaka szkoda, że nie trafiłam na dziewczynę! Zestaw świeczek zapachowych, masło shea, bransoletka i prezent gotowy! Pomocy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie masz łatwo, ale wiem, że taki komentarz raczej Ci nie pomoże ;)

może stworzyłabyś taki zestaw rzeczy, które na pewno nie będą bez sensu leżeć - czyli jakieś dobre rzeczy do jedzenia albo picia

kilka butelek różnych, zagranicznych piw do spróbowania, szynkę parmeńską i oliwki :)

/ja bym się ucieszył i na pewno by się nie zmarnowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko zależy od tego jaki on jest i co lubi

Dzięki za podpowiedź, bardzo mi pomogła :D

Kamil82, w sumie to jest myśl! Sama zastanawiałam się nad zestawem np. herbat z jakiegoś niszowego sklepu, ale nie byłam do końca przekonana, ale skoro twierdzisz, że taki "jadalny" prezent może być, to chyba pójdę w tę stronę.

Polecisz mi (albo ktokolwiek) jakieś piwa, które warto wziąć pod uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja poszukałbym na jakimś targu jakiś koszyczek, zdobył jakieś sianko aby to wyglądało jak koszyk (coś a la wielkanocny) ale zamiast jaj kupiłbym małe buteleczki różnych wódek smakowych, a każdą owinął jakąś wstążką ozdobną, tak ze 3 lub 4 np. małą Soplicę wiśniową, pigwową, malinową i np. orzechową i taki odjechany prezencik wręczyłbym z uśmiechem (wesołych świąt).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zasadzie wszystko zależy od tego czym interesuje się Twój meżczyzna,ale polecam wybrać akcesoria związane z militariami,każdy mężczyzna się tym interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi