PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

GEKON

Jaką odzież i jaki sprzęt należy zabrać ze sobą w góry??

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 6.07.2017 o 20:10, Jinx napisał:

merino ? co to ? 

Rodzaj odzieży termoaktywnej, która jest wykonana z wełny merynosów i bardzo grzeje zimą.

właśnie czekam na jakieś przeceny z plecakami, bo szykuje mi się wyjazd w sierpniu, mam nadzieje że jakaś promocja się pojawi

Jaki plecak chcesz kupić? Taki bardzo duży z możliwością doczepienia czegoś ?

a jaki masz mutlitool ? chciałabym tacie sprawić, bo on ma tyle tych narzędzi w garażu i wiecznie czegoś szuka, a tak to by miał kilka narzędzi w jednym miejscu 

Leathermana, bo tylko takie są warte wydania pieniędzy. Ja mam Wave New BLK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 12.07.2017 o 19:29, BlackMass napisał:

Rodzaj odzieży termoaktywnej, która jest wykonana z wełny merynosów i bardzo grzeje zimą.

nawet nie wiedziałam że jest taki rodzaj owiec czyli rozumiem że teraz nie jakiś szalik na zimę tylko buff z merino mi wystarczy ?

Jaki plecak chcesz kupić? Taki bardzo duży z możliwością doczepienia czegoś ?

słyszałam że plecaki z texar są bardzo dobre. Właśnie nie wiem czy są mi takie bajery potrzebne bo będę tak doczepiać doczepiać i potem go nie podniosę 

Leathermana, bo tylko takie są warte wydania pieniędzy. Ja mam Wave New BLK

wytrzymały ? używasz do codziennego użytku ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.07.2017 o 22:05, Jinx napisał:

nawet nie wiedziałam że jest taki rodzaj owiec czyli rozumiem że teraz nie jakiś szalik na zimę tylko buff z merino mi wystarczy ?

Może być i szalik z merino jeżeli tak będzie ci wygodniej :D ale buffa na pewno szybciej jesteś w stanie dostać od ręki :P

słyszałam że plecaki z texar są bardzo dobre. Właśnie nie wiem czy są mi takie bajery potrzebne bo będę tak doczepiać doczepiać i potem go nie podniosę 

Karimaty np. nie wsadzisz do plecaka tylko wyłącznie na zewnątrz możesz ją wygodnie przyczepić. Texary są bardzo wytrzymałe i w dobrych cenach. Sam mam takiego dużego https://www.militaria.pl/texar/plecak_texar_max_pack_85_l_olive_p65208.xml i już wiele wypraw, ulew, błota ze mną przeżył i po umyciu cały czas jest jak nowy

wytrzymały ? używasz do codziennego użytku ?

To jest leatherman. Wytrzymałość i jakość to podstawa. Używam jak potrzebuje w warsztacie czy w domu i funkcjonalności na pewno nie można mu odmówić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 20.07.2017 o 21:07, BlackMass napisał:

Może być i szalik z merino jeżeli tak będzie ci wygodniej :D ale buffa na pewno szybciej jesteś w stanie dostać od ręki :P

widziałam że nawet czapki też są z merino, oj chyba kupie sobie komplecik 

Karimaty np. nie wsadzisz do plecaka tylko wyłącznie na zewnątrz możesz ją wygodnie przyczepić. Texary są bardzo wytrzymałe i w dobrych cenach. Sam mam takiego dużego https://www.militaria.pl/texar/plecak_texar_max_pack_85_l_olive_p65208.xml i już wiele wypraw, ulew, błota ze mną przeżył i po umyciu cały czas jest jak nowy

a to plecaki mają już przy sobie te różne przybory do przyczepiania czy trzeba dokupić?

To jest leatherman. Wytrzymałość i jakość to podstawa. Używam jak potrzebuje w warsztacie czy w domu i funkcjonalności na pewno nie można mu odmówić

a co sądzisz o toolach z victorinox ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 22.07.2017 o 18:54, Jinx napisał:

widziałam że nawet czapki też są z merino, oj chyba kupie sobie komplecik 

Coraz więcej jest rzeczy z merino. I dobrze bo chyba nic cieplejszego nie ma

a to plecaki mają już przy sobie te różne przybory do przyczepiania czy trzeba dokupić?

dokupujesz

a co sądzisz o toolach z victorinox ?

toole jednak wybieram leathermana. Z victorinoxa biorę scyzoryki. Jednak uważam, że są na pewno bardzo dobre bo victorinox bublem by sobie renomy nie psuł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 30.07.2017 o 17:58, wicher30 napisał:

dokupujesz

drogie takie dodatki są ?

Dnia 30.07.2017 o 17:58, wicher30 napisał:

toole jednak wybieram leathermana. Z victorinoxa biorę scyzoryki. Jednak uważam, że są na pewno bardzo dobre bo victorinox bublem by sobie renomy nie psuł

poza tym jak dobrze pamiętam to victorinox ma dożywotnią gwarancję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta