PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Moim hobby jest głównie sport:siłownia oraz basen ale bardzo lubię też oglądać filmy.

mam identyczne zainteresowania, a jakie filmy lubisz oglądac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pospolite, bo lubię czytać i słuchać muzyki. Czasem lubię pójść na basen czy na siłownię, ale lubię też grać w gry i owszem jestem kobietą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim sport,survival i militaria,łącznie z kolekcją figurek żołnierzy z okresu II wojny światowej,to moje hobby:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam kilka zainteresowań: kino, fotografia, książki, muzyka, psychologia... nie na wszystkie mam czas przy małym dziecku. Ale na jedno zawsze - moja ogromna pasją jest babywearing - czyli noszenie dzieci w chustach. Tak bardzo sie zakręciłam, że sama zaczęłam szyć chusty i nosidła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podobnie jak Przedmówcy,również mam kilka zainteresowań,hobby jak: rower,sport czy cygara- których to jestem smakoszem,akurat to rzadkość w Polsce,a w praktyce tańsze niż zwykłe papierosy,które w dodatku są bez żadnego smaku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi