PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Noxa96

Zaproszenie na wesele

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam mały problem, zostałem dziś zaproszony na wesele przez koleżankę z klasy, pytanie brzmi czy warto. Nie mam zbytnio pojęcia jak wyglądają tego typu uroczystości, nie miałem okazji na takiej być, więc chciałem się Was poradzić, waham się z decyzją ponieważ mam wrażenie, że niezbyt umiem tańczyć i to chyba jest mój główny problem, nie chcę się ośmieszyć, czy też sprawić by partnerka żałowała wyboru, pomijam oczywiście klubowe imprezy na których taniec wygląda inaczej. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto. Ja mógłbym na wesela chodzić co tydzień. A facet nieumiejący tańczyć to standard. Ja też się ruszam jak słoń w składzie porcelany, ale mi to nie przeszkadza :) A koleżanka fajna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tańczyć idzie się szybko nauczyć są w końcu dzisiaj fajne kursy. Ja sama z moim przyszłym mężem zapisałam się na taki kurs. Większym problemem jest fakt, że nie wiem jak to się stało ale nie mamy jeszcze fotografa. Szukałam po internecie i trafiłam jedynie na stronę  spam . Planuję rozeznać się na niej, ponieważ widziałam na niej wiele propozycji różnych firm i mam możliwość zapoznania się nawet  z ich wykonaniami, więc bardzo mi to pomoże przy wyborze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość speedboat8

Na YTB znajdziesz kurs podstawowy jak tanczyc salse.Tym  krokiem wytanczysz w zasadzie wszystko co nazywa sie muzyka nowoczesna szczegolnie ta tanczona na weselach.! Trzeba sie tylko zmobiliziwac  u poswiecic pare godzin na cwiczenia , lepiej czesciej a krocej niz od razu wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zorientuj się najlepiej, gdzie będzie uroczystość. Jak wesele w plenerze to nie masz czym się przejmować. Większość gości pewnie będzie dziko tańczyć. Zwłaszcza, jak to będą młodzi ludzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi