PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Głodzilla

Jak wzmocnić włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo, bardzo polecam biotebal. To lek, który zalecił mi dermatolog na wzmocnienie włosów i poprawę ich kondycji. Zawiera biotynę, która super działa na włosy, ale też na skórę. Brałem go przez 2-3 miesiące i moje włosy wyglądają teraz naprawdę super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorę Biotynę Walmark jednak od jakiegoś czasu coraz częściej chodzę do łazienki. Paraliżuję to moje życie ponieważ muszę chodzić co ok 1.5h to chyba za sprawą tej Biotyny. Tak, byłem w tej sprawie u lekarza.

Co do włosów poczułem poprawę, nie wypada ich już tak dużo i chyba nabrały koloru. Jednak muszę zrezygnować z Biotyny.

Przerzucę się na skrzyp, może coś jeszcze doradzicie ? w aptece doradzono mi szampon Revitax ale nie działa.

aha, czy Biotyna może przyczynić się do obniżenia poziomu cukru we krwi ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi pomógł szampon z Joanny wzmacniający z serii Rzepa...są jeszcze jakies odzywki serum i balsamy ale ja miałam tylko szampon i jak był cały to wlałam do niego pół dużej łyżki olejku rycynowego. i naprawdę włosy mocniały w oczach... najtańsze sposoby z reguły są najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy systematyczne stosowanie dobrego szamponu i samo to ma wpływ na włosy. Wiem ile dało mi HB Jeunesse, do jakiej przemiany doprowadziło. Można powiedzieć, że dzięki temu produktowi udało się osiągnąć wprost zaskakujący efekt i docelowo zaszły istotne zmiany. Może przez naturalność produktu? Tego nie wiem, ale zmiany są zdecydowanie in plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też słyszałem, ze olej z kokosa pomaga. Moja laska robi nim olejowanie włosów. Ja jednak nie lubię takich eksperymentów, więc nie testowałem na sobie.

Turek ma rację - regularne stosowanie dobrego szamponu do włosów może rozwiązać problem. Podobno DX2 jest spoko na wypadanie włosów. Ja mam ten problem, że przez często golenie się na łyso straciłem większość włosów i teraz gdy chcę je trochę zapuścić ma łyse place w niektórych miejscach. Powoli tracę nadzieję, że mi te włosy odrosną. Macie podobny problem? Jest jakaś nadzieja dla mnie?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piję drożdże z mlekiem i od momentu, w którym zaczęłam to pić zauważyłam ogromną poprawę. Biorę też skrzyp polny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Polecam stosowanie suplementów diety ze skrzypem polnym

To prawda, skrzyp albo picie pokrzywy! Picie naparu z pokrzywy z dwóch torebek przez miesiąc skutkuje znacznym poprawieniem stanu włosów a przede wszystkim ograniczonym wypadaniem. Przetestowałam na sobie (wcześniej stosując wiele preparatów z aptek czy drogerii) i naprawdę moge polecić. Oprócz tego, oczywiście zdrowe odżywianie, bo nic tak dobrze nie działa na organizm jak witaminy i minerały dostarczane z zewnątrz - i nie w formie suplementów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi