PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Głodzilla

Jak wzmocnić włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Faceci ponoć ogólnie traca włosy ok 30stki (tj. zaczynają) Może poczytaj o Biotynie. Sama zapuszczam włosy i się przymierzam do brania tej witaminy ale nie wiem sama.. Ponoć jest rewelacyjna nie tylko na włosy ale także skórę i nerwy :) Mozesz spróbować.

Biotyna bardzo dobrze działa tylko nie można przesadzać z jej dawkowaniem i kuracja oderzeniowa może trwać 3 miesiące i trzeba zrobić przerwę ale efekty daje niezłe, ja polecam też loxon w sprayu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć fajnie się sprawdzają wcierki ziołowe. Zawsze można też iść do apteki po specjalistyczny szampon albo jakieś tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, ciężko jest mi porównać choroby tarczycy z wypadającymi włosami. Równie dobrze wypadanie i słabość włosów może zależeć od nerek i śledziony. Nawet mniej istotne jest od czego to zależy, a ważniejsze co można z tym zrobić. Ziołowe wcierki niestety przestają działać, więc czas na porządne serum - http://wylecz.to/pl/choroby/dermatologi ... popupClose - widoczność efektów już po miesiącu, także dużo lepiej i szybciej, niż inne środki. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja również mam takie słabe włosy ale jest lepiej od czasu kiedy używam kosmetyków do wypadających włosów.Coś w nich jest bo aktualnie mam ten szampon Perfect me i mam wrażenie,że znacznie mniej ich leci:

Nie jest drogi bo kosztuje niecałe 9 zł ( jest do kupienia w Hebe) a mam wrażenie,że ma działąnie lepsze niż te wszystkie drogie oraz reklamowane wcierki aptecznych firm.

Warto jest również czytać składy kosmetyków. Ten o którym tutaj piszę nie zawiera sztucznych składników takich jak jakieś silikony czy parabeny tak więc nie obciąża włosów.

Bardzo często tak jest, że najtańsze kosmetyki okazują się najlepsze i mają prosty skład.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja kobieta kupiła sobie jakiś czas temu tabletki z wiesiołkiem, oeparol piękne włosy czy jakoś tak, bo ją skusił jakiś krem gratis cyz coś :D no i teraz bierze zawzięcie i mi też sugerowała żebym brał, bo mi się niby zakola robią :D chyba trzeba będzie wziąć to poważnie pod uwagę, dobrze że i tak włosy mi się do tej pory jakoś trzymają, moi bracia to już prawie bez włosów, nawet młodszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robienie maseczek, wcieranie ziół jest czasochłonne i aby zobaczyć jakieś efekty trzeba bardzo długo czekać. Najwygodniej jest brać tabletki . Ja osobiście polecam Profolan. Spoko skład i bardzo mi przypasowały. Czytałem też o innych które mają dobry skład więc powinny pomóc na wypadanie włosów na tym blogu jest ranking     https://www.zadbaj-o-wlosy.pl/tabletki-na-wypadanie-wlosow/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem okropny problem z włosami, już częściowo zacząłem łysieć. Próbowałem chyba wszystkiego i szamponów i odżywek a było co raz to gorzej. W końcu zdecydowałem się na zabieg haircare, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Po zabiegu musiało minąć trochę czasu, ale włosów zaczęło przybywać i do tego były w dużo lepszej kondycji niż wcześniej. Ogólnie zabieg polecam każdemu komu włosy wypadają bądź dość mocno się przerzedzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi