PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

72 postów w tym temacie

Czy ASG też zaliczyliście by do ekstremalnych sportów? Dla mnie to niezły fun, a i wymaga sporo odwagi i dobrego przygotowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do ekstremalnych bym go raczej nie wciągał, wporównaniu do wspinaczki wysokogórskiej jest jednak znacznie bezpieczniejszy. Zwłaszcza, że przy zachowaniu odpowiednich zasad raczej poza skreceniem kostki nic gorszego sie nie stanie. Natomiast jego uprawianie na poziomie wyczynowym juz jak najbardziej wymaga odpowiedniefgo przygotowania i nakladu środków na wszelakie sprzęty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przygodę z ASG dopiero zaczynam, ale wiem, że wyzwala super emocje. Porównując ze skokiem na bungie mam podobne odczuci skradając się w krzakach, czyhając na przeciwnika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystko zależy jak bardzo się nakręcisz na tę grę, znam takich którym ciśnienie mocno skacze z wrażenia jak grają w gry komputerowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Cię to nie kręci to idziesz raz i mówisz dosyć. To jest sport dla pasjonatów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przygodę z ASG dopiero zaczynam, ale wiem, że wyzwala super emocje. Porównując ze skokiem na bungie mam podobne odczuci skradając się w krzakach, czyhając na przeciwnika.

sprzęt pokompletowany, chocby w zamyśle?

Jak Cię to nie kręci to idziesz raz i mówisz dosyć. To jest sport dla pasjonatów.

nie poznalem jeszcze żadnego gościa, który po spróbowaniu ASG nie wkręcił się w to, albo nie zechciałby chodzić na gry częściej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy ASG też zaliczyliście by do ekstremalnych sportów? Dla mnie to niezły fun, a i wymaga sporo odwagi i dobrego przygotowania.

wg mnie to nie jest sport ekstrremalny, to tylko bieganie, celnosc i troche strategii, rownie dobrze mozesz strzelac z luku

podekscytowanie to chyba nie jest warunek jedyny sportu ekstremalnego, predzej powiedzialbym ze asg moze byc sportem wyczynowym, ale ekstremalne to wspinaczka wysokogorska, narciarstwo alpejskie, czy skoki ze spadochronem z klifow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może i masz rację, ale to i tak tylko nazwa, chyba bardziej liczy się jak się w tym czujesz i czy dostajesz upragniony zastrzyk adrenaliny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podekscytowanie to chyba nie jest warunek jedyny sportu ekstremalnego, predzej powiedzialbym ze asg moze byc sportem wyczynowym, ale ekstremalne to wspinaczka wysokogorska, narciarstwo alpejskie, czy skoki ze spadochronem z klifow

Skoro zastrzyk adrenaliny nie jest warunkiem takiego sportu to co wg Ciebie jest? Po co się wspinać czy skakać ze spadochronu jak nie po to?

Przepraszam, ale nie rozumiem zupełnie Twojej wypowiedzi. Szanujemy się wzajemnie i piszmy do siebie bardziej po polsku. Jeżeli miałeś na myśli czy kupiłem sprzęt. Nie, nie mam wszystkiego. Jest to drogie hobby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie ASG nie jest sportem ekstremalnym. Nie ma w tym nic ekstremalnego, grupa gości strzela do siebie z plastikowych kulek. To raczej tylko dobra zabawa :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest to extremalny sport ale napewno dodaje adrenaliny a to w tych extremalnych sportach glownie chodzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodaje adrenaliny? Nie wiem, ja jakoś nie jestem tego zdania. Udawana wojna. Już chyba lepiej pograć w karty :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dodaje adrenaliny? Nie wiem, ja jakoś nie jestem tego zdania. Udawana wojna. Już chyba lepiej pograć w karty :D

serio. zorganizuj sobie i spróbuj- gwarantuje Ci, że na długo zapomnisz o karcianej wojnie. miałeś kiedyś karabin (replikę) w rękach?

Według mnie ASG nie jest sportem ekstremalnym. Nie ma w tym nic ekstremalnego, grupa gości strzela do siebie z plastikowych kulek. To raczej tylko dobra zabawa :D

najpierw spróbuj. nie znam nikgo, komu by sie po pierwszym razie nie spodobało. daje kopa i adrenaliny, a to chyba jest fajne.

Przepraszam, ale nie rozumiem zupełnie Twojej wypowiedzi. Szanujemy się wzajemnie i piszmy do siebie bardziej po polsku. Jeżeli miałeś na myśli czy kupiłem sprzęt. Nie, nie mam wszystkiego. Jest to drogie hobby.

czy w zamyślę i w głowie masz ułożony plan na to co kupić, czy skompletowałeś już cały sprzęt choćby w planach, to miałem na mysli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początku musisz się zastanowić jaką replikę wybrać. Mamy do wyboru sprężynowe, gazową lub elektryczną .

Sprężynowe - zastosowana tam sprężyna ma niewielką moc działania, tak więc z tych pistoletów wystrzeliwuje się najlżejsze kulki na niewielką odległość.

gazowe - zasilane są kapsułą 12g z CO2 lub kapsułą z Green Gas'em .Modele gazowe cechują złożone rozwiązania konstrukcyjne (np. system Blow-Back, Hop-up, seryjny i pojedynczy tryb ognia).

elektryczne - źródłem zasilania replik elektrycznych jest akumulator w magazynku. Repliki te mają najbardziej pojemne magazynki (nawet na 200-300 kulek). Szybkostrzelność i oddawanie wielu strzałów bez przerwy zapewnia dużą siłę rażenia podczas rozgrywki ASG.

Polecam sklep bron.pl , mają tam duży wybór

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach