PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

72 postów w tym temacie

11 godzin temu, bimber napisał:

oczywiście - nie ma chwilowo lepszego sposobu dostawy. chyba, że darmowa dostawa ;)

a darmowa dostawa przypadkiem nie obejmowała także paczkomatów? Teraz jakaś nowa usługa jest w paczkomatach podobno i PODOBNO są paczkomaty co 300 metrów od dziś. Ciekawe...

11 godzin temu, bimber napisał:

te same specjalistyczne sklepy mają placówki w galeriach, w tradycyjnych lokalach i mają również sprzedaż poprzez allegro - rynek jest otwarty i liczy sie jak dotrzesz do klienta. im więcej sposobów tym lepiej.

ciekawe tylko z tym allegro bo tam przecież prowizje są a ceny często są takie same bądź niższe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 5.06.2017 o 10:17, wicher30 napisał:

ciekawe tylko z tym allegro bo tam przecież prowizje są a ceny często są takie same bądź niższe

Warto wgl się męczyć z allegro skoro można bez problemu na stronie internetowej sklepu zamówić? Po co pośrednika w to mieszać jeszcze.

Dnia 5.06.2017 o 10:17, wicher30 napisał:

a darmowa dostawa przypadkiem nie obejmowała także paczkomatów? Teraz jakaś nowa usługa jest w paczkomatach podobno i PODOBNO są paczkomaty co 300 metrów od dziś. Ciekawe...

U mnie w mieście rodzinnym jest jeden paczkomat i zdaje egzamin. Nie trzeba czekać na kuriera w domu przynajmniej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 11.06.2017 o 14:00, BlackMass napisał:

Warto wgl się męczyć z allegro skoro można bez problemu na stronie internetowej sklepu zamówić? Po co pośrednika w to mieszać jeszcze.

zdziwiłbyś się ale często na allegro sklepy mają lepsze ceny niż na swoich sklepach. Nie wiem czemu tak jest skoro muszą płacić prowizję allegro ale nie raz takie coś widziałem

Dnia 11.06.2017 o 14:00, BlackMass napisał:

U mnie w mieście rodzinnym jest jeden paczkomat i zdaje egzamin. Nie trzeba czekać na kuriera w domu przynajmniej. 

tylko jeden? Teraz na pewno przybędzie ich ale nie w punktach odbioru paczek tylko w sklepach i innych placówkach z tego co wiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.06.2017 o 11:17, wicher30 napisał:

zdziwiłbyś się ale często na allegro sklepy mają lepsze ceny niż na swoich sklepach. Nie wiem czemu tak jest skoro muszą płacić prowizję allegro ale nie raz takie coś widziałem

Na przykładzie sklepu militaria.pl na allegro i ich sklepu online. Gaz Mace https://www.militaria.pl/mace_security_international,_inc/gaz_pieprzowy_mace_hot_pink_purse_-_strumien_18_ml_80349_p73175.xml tu i tu kosztuje dokładnie tyle samo...

Dnia 16.06.2017 o 11:17, wicher30 napisał:

tylko jeden? Teraz na pewno przybędzie ich ale nie w punktach odbioru paczek tylko w sklepach i innych placówkach z tego co wiem

Jak się rozwinie taki sposób dostarczania przesyłek to super, będzie się jeszcze lepiej zakupy odbierało 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, BlackMass napisał:

Na przykładzie sklepu militaria.pl na allegro i ich sklepu online. Gaz Mace https://www.militaria.pl/mace_security_international,_inc/gaz_pieprzowy_mace_hot_pink_purse_-_strumien_18_ml_80349_p73175.xml tu i tu kosztuje dokładnie tyle samo...

A z allegro jeszcze trzeba doliczyć przesyłkę więc wychodzi drożej.

2 godziny temu, BlackMass napisał:

Jak się rozwinie taki sposób dostarczania przesyłek to super, będzie się jeszcze lepiej zakupy odbierało 

Zazdroszczę u mnie niema i trzeba się bawić z kurierem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, GEKON napisał:

A z allegro jeszcze trzeba doliczyć przesyłkę więc wychodzi drożej.

Ano właśnie. Tyle, że pewnie chodzi o to, że większość polaków zaczyna zakupy na allegro i potem przechodzą do stron sklepów. Pewnie tutaj jest pies pogrzebany :P

6 godzin temu, GEKON napisał:

Zazdroszczę u mnie niema i trzeba się bawić z kurierem

W większości sklepów online raczej są takie same ceny na kuriera i paczkomat. Przynajmniej ja tak w militariach miałem i w sklepie komuterowym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, BlackMass napisał:

Ano właśnie. Tyle, że pewnie chodzi o to, że większość polaków zaczyna zakupy na allegro i potem przechodzą do stron sklepów. Pewnie tutaj jest pies pogrzebany :P

google nie gryzą no ale cóż :D jak kto woli

16 godzin temu, BlackMass napisał:

W większości sklepów online raczej są takie same ceny na kuriera i paczkomat. Przynajmniej ja tak w militariach miałem i w sklepie komuterowym

no właśnie dziś tu ktoś pisał, że w militariach za kuriera było 5 zł - ja nigdy wcześniej tak niskiej ceny za kuriera nie widziałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@wicher30 sam stamtad zamawialem rozne rzeczy i wlasnie placilem ok 5 zl za kuriera i zastanawialem sie czy bedzie szlo dlugo dluzej. A tu normalny kurier po 48 godzinach od zamowienia zawital ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Krovitz napisał:

@wicher30 sam stamtad zamawialem rozne rzeczy i wlasnie placilem ok 5 zl za kuriera i zastanawialem sie czy bedzie szlo dlugo dluzej. A tu normalny kurier po 48 godzinach od zamowienia zawital ;)

masakra. No to widzę, że niezła konkurencja dla innych firm :D I dobrze bo są świetni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@wicher30 mysle ze tak chociaz duzego rozeznania w tym nie mam. Przynam ci sie szczerze ze po prostu rok temu w zwiazku z pewna impreza w moim miescie spanikowalem i kupilem troche gazow pieprzowych itp. Do obrony. I wlasnie tam zaszkowala mnie ta przesylka kurierem :D. Ze taka tania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Krovitz napisał:

@wicher30 mysle ze tak chociaz duzego rozeznania w tym nie mam. Przynam ci sie szczerze ze po prostu rok temu w zwiazku z pewna impreza w moim miescie spanikowalem i kupilem troche gazow pieprzowych itp. Do obrony. I wlasnie tam zaszkowala mnie ta przesylka kurierem :D. Ze taka tania

no wybór gazów to oni mają potężny. Z resztą chyba nawet są dystrybutorami mace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.06.2017 o 08:08, wicher30 napisał:

no wybór gazów to oni mają potężny. Z resztą chyba nawet są dystrybutorami mace.

Też mi się to obiło o uszy. Na pewno są dystrybutorem coldsteela i tego to jestem pewny

Dnia 18.06.2017 o 20:45, wicher30 napisał:

masakra. No to widzę, że niezła konkurencja dla innych firm :D I dobrze bo są świetni

To czy klient przyjdzie do sklepu zależy nie tylko od cen, ale też od jakości obsługi i szybkości docierania zamówień w wypadku sklepów online. Jeżeli sprzedawcy zależy na dobrej opinii to podpisuje tak umowy z dostawcami żeby każdy był zadowolony, a najbardziej klient :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach