PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.12.2017 o 19:02, BlackMass napisał:

Dokładnie. Mam olighta zwykłego i petzla jako czołówke i bardzo sobie chwale obydwie marki 

I jak się petzl sprawdza? Zdradzisz jaką dokłądnie czołówkę posiadasz? Bo szukam czegoś na urodziny dla brata i nie mogę się zdecydować na co postawić.

Dokładnie, a im droższy i bardziej wypasiony w narzędzia tool tym lepiej :D Te najlepsze jak Leatherman Charge TTi z militariów jest już bardzo dobrze zaopatrzony w sprzęt 

Serio myślisz, że piła do drewna w multitoolu od lethermana to coś niezbędnego i potrzebnego ? Używałbyś tej opcji ?

Jakoś nie widzę jakoś połączenia latarki i paralizatora. Jaka to firma wgl?

O ile się nie mylę to Mace ma takie w swojej ofercie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, chopper napisał:

I jak się petzl sprawdza? Zdradzisz jaką dokłądnie czołówkę posiadasz? Bo szukam czegoś na urodziny dla brata i nie mogę się zdecydować na co postawić.

jak czołówka petzla to pewnie tikka czy się mylę ? :P

Serio myślisz, że piła do drewna w multitoolu od lethermana to coś niezbędnego i potrzebnego ? Używałbyś tej opcji ?

piła ? ciekawe jak ona działa, może to taka do patyków lub małych gałązek bo przeciez drzewa nie przepołowisz xd

O ile się nie mylę to Mace ma takie w swojej ofercie :)

czemu nie ? w sumie mace to dobra marka więc i sprzęt dobry robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 28.12.2017 o 10:51, Jinx napisał:

jak czołówka petzla to pewnie tikka czy się mylę ? :P

hehe widzę, że już każdy miłośnik czołówek zna ten model :) I super bo to najlepsza czołówka na rynku

piła ? ciekawe jak ona działa, może to taka do patyków lub małych gałązek bo przeciez drzewa nie przepołowisz xd

taką piłą na upartego można wiele zrobić. Mi się kiedyś przydała do przycinania rurek do chłodzenia wodnego w komputerze.

czemu nie ? w sumie mace to dobra marka więc i sprzęt dobry robi

ja wychodzę z założenia, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego więc nie kupuję sprzętów 2w1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 2.01.2018 o 09:30, wicher30 napisał:

hehe widzę, że już każdy miłośnik czołówek zna ten model :) I super bo to najlepsza czołówka na rynku

to prawda stała się bardzo popularna, w sumie sama kupiłam ją dla brata który lubi grzebać pod samochodami, wszystko dobrze doświetla i naprawdę długo działa

taką piłą na upartego można wiele zrobić. Mi się kiedyś przydała do przycinania rurek do chłodzenia wodnego w komputerze.

ooo to jednak do czegoś się przydaje, a tak w ogóle widziałam ostatanio maski antysmogowe na wyprzedaży ? kupujecie takie rzeczy ?

ja wychodzę z założenia, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego więc nie kupuję sprzętów 2w1

zależy co kto lubi, ale gdyby się chciało nosić wszystkie rzeczy pojedyńczo to by kieszeni zabrakło a tak to przynajmniej mamy latarkę i samoobronę w jednym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 12.02.2018 o 18:48, Jinx napisał:

to prawda stała się bardzo popularna, w sumie sama kupiłam ją dla brata który lubi grzebać pod samochodami, wszystko dobrze doświetla i naprawdę długo działa

ostatnio mnie zadziwiła też latarka olight, która pomimo swoich wręcz miniaturowych rozmiarów dawała mnóstwo światła

Dnia 12.02.2018 o 18:48, Jinx napisał:

ooo to jednak do czegoś się przydaje, a tak w ogóle widziałam ostatanio maski antysmogowe na wyprzedaży ? kupujecie takie rzeczy ?

ja mam respro i sobie chwalę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi