PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

onmyway

Polski film wojenny

Rekomendowane odpowiedzi

Było ich naprawdę sporo, ale takich faktycznie dobrych mógłbym wymienić na palcach jednej ręki :) Ck Dezerterzy, Kanał, Pierscionek z orłem w koronie, Generał Nil... takie mi przychodzą do głowy akurat. Z zagranicznymi byłoby łątwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie warto oglądać filmy polskie są kiepskie ale wojenne jeszcze gorsze... po co oglądać na chama polskie jako można zobaczyć dobry zagraniczny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Było ich naprawdę sporo, ale takich faktycznie dobrych mógłbym wymienić na palcach jednej ręki :) Ck Dezerterzy, Kanał, Pierscionek z orłem w koronie, Generał Nil... takie mi przychodzą do głowy akurat. Z zagranicznymi byłoby łątwiej ;)

No sporo tego jest, zwłaszcza odnoszących się do II wojny św. ale i teraz coś się zaczyna dziać w temacie "Karbala" zaraz wchodzi do kin, teaser jest bardzo dobry, świetne zdjęcia, podobno kręcono w Jordanii, obsada tez spoko (B.Topa, Piotr Glowacki, bracia Żurawscy). Ja się wybieram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

11 września będzie leciała "Karbala" w kinach - dobrze zapowiadający się film. Nie ma żadnego powodu, żeby w Polsce nie można było zrobić dobrego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo, że nie mamy co się dygać przed amerykańcami. Mamy swoje dobre filmy. Właśnie Oglądałem na kompie Generała Nila polecanego. Mega film, nie wiem dlaczego w ogóle nie jest znany. Karbalę też już obejrzałem w kinie na weekendzie. Robi wrażenie i ogląda się bardzo dobrze. Ciężko uwierzyć, że taka akcja była ukrywana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi