PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

wurst78

Najlepsze noże kuchenne - gdzie i jakie

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.09.2017 o 10:40, Jinx napisał:

to prawda ja jednak wolę sama wszystkie "pomacać" a teraz otwierają Łodzi nowy sklep to będę ich częstym bywalcem

Weź pod uwagę, że nie jest możliwe żeby cały asortyment był dostępny w każdym sklepie. Militaria.pl mają zbyt szeroką ofertę

https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=kule+gumowe myślę że spokojnie coś stąd wybierzesz

Tylko trzeba pilnować wilekości zeby za duzych nie kupic. W opisie pistoletu jest na pewno dokładna specyfikacja

Dnia 6.09.2017 o 21:11, chopper napisał:

O kurcze, super ! nie wiedziałam że mają swój kanał na yt :D Fajnie ,że prezentuja ' na żywo' produkty :)

Mają od dawna i nawet wrzucają fajne serie z takimi "nowościami" które pojawiają sie w ich ofercie dlatego warto mieć zasubowany ich kanał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 10.09.2017 o 13:30, BlackMass napisał:

Weź pod uwagę, że nie jest możliwe żeby cały asortyment był dostępny w każdym sklepie. Militaria.pl mają zbyt szeroką ofertę

ale chyba nie ma problemu się zapytać u nich na czacie czy to jest w sklepie ?

Tylko trzeba pilnować wilekości zeby za duzych nie kupic. W opisie pistoletu jest na pewno dokładna specyfikacja

też prawda, ale myślę że nie byłoby problemu zeby po prsotu wymienić gdyby okazało się że jednak to nie te

Mają od dawna i nawet wrzucają fajne serie z takimi "nowościami" które pojawiają sie w ich ofercie dlatego warto mieć zasubowany ich kanał

tak odbiegam od tematu ale macie jakieś fajne rękawice na zimę ? nie chce nic mówić ale jak patrzę za okno to nie chce wychodzić z łóżka nawet 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 17.09.2017 o 12:59, Jinx napisał:

ale chyba nie ma problemu się zapytać u nich na czacie czy to jest w sklepie ?

Zapytać zawsze warto, ale czy ten czat na stronie nie jest przypadkiem tylko odnośnie asortymentu i sklepu online ? 

też prawda, ale myślę że nie byłoby problemu zeby po prsotu wymienić gdyby okazało się że jednak to nie te

Podejrzewam , że jesli nie zostaną otwarte ani w zaden sposób naruszone to nie bedzie problemu z wymienieniem. Zawsze można isć do sklepu z pistoletem i tam na pewno doradzą jaki rozmiar wybrac.

tak odbiegam od tematu ale macie jakieś fajne rękawice na zimę ? nie chce nic mówić ale jak patrzę za okno to nie chce wychodzić z łóżka nawet 

Mechanixy są całkiem fajne ;) Sprawdż sobie na stronie--> 

Rekawice-Mechanix-FastFit-Mossy-Oak-MFF-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 1.10.2017 o 22:09, chopper napisał:

Zapytać zawsze warto, ale czy ten czat na stronie nie jest przypadkiem tylko odnośnie asortymentu i sklepu online ? 

w sumie sama nie wiem :( a tak w ogóle to szukam fajnego plecaka dla chłopaka na codzień, nosi ktoś czasem jakiś plecak, który może polecić ?

Podejrzewam , że jesli nie zostaną otwarte ani w zaden sposób naruszone to nie bedzie problemu z wymienieniem. Zawsze można isć do sklepu z pistoletem i tam na pewno doradzą jaki rozmiar wybrac.

racja, przecież jeżeli chodzi o doradzenie to naprawdę złego słowa nie powiem

Mechanixy są całkiem fajne ;) Sprawdż sobie na stronie--> 

wiem że robią rękawice do paintballa ale że też na zimęto pierwszy raz słyszę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 4.11.2017 o 19:23, Jinx napisał:

w sumie sama nie wiem :( a tak w ogóle to szukam fajnego plecaka dla chłopaka na codzień, nosi ktoś czasem jakiś plecak, który może polecić ?

jak na codzień to popatrz na modele 25l

racja, przecież jeżeli chodzi o doradzenie to naprawdę złego słowa nie powiem

fachowa obsługa i w sklepach i na infoliniach. Inni mogą tylko pozazdrościć ;)

wiem że robią rękawice do paintballa ale że też na zimęto pierwszy raz słyszę :P

no co Ty. Robią najlepsze rękawice na zimę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Impact pro są chyba najlepszym i najcieplejszym modele z całej serii :)

Dnia 6.11.2017 o 10:48, wicher30 napisał:

fachowa obsługa i w sklepach i na infoliniach. Inni mogą tylko pozazdrościć ;)

To akurat racja. Przymierzałem ostatnio brandita m65 to facet ze 4 razy ganiał do magazynu po inny rozmiar, ale nic nie marudził i z chęcią doradzał :) 

Popatrz na texary 25litrowe w militariach. Fajne ceny mają i sporo wzorów 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

już nie trzeba uczyć się od dziadka czy taty wystarczy wejść na internet i wszystko wiadomo

To nie to samo :P Ostrzenie to odpowiednie ruchy i technika, której się z yt nie nauczysz :P Możesz co najwyżej zobaczyc jak to sie z grubsza robi

to prawda ja jednak wolę sama wszystkie "pomacać" a teraz otwierają Łodzi nowy sklep to będę ich częstym bywalcem

I jak tam łódzki oddział ? Nie zawiódł oczekiwań swoim asortymentem?

myślę że spokojnie coś stąd wybierzesz

Tylko trzeba dobierać do odpowiedniego modelu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 17.11.2017 o 18:25, BlackMass napisał:

Impact pro są chyba najlepszym i najcieplejszym modele z całej serii :)

A wiecie moze cy mozna w tych mechanixach pisac na telefonie ? czy raczej nie przewiduja takiej funcji ?

Dnia 17.11.2017 o 18:25, BlackMass napisał:

To akurat racja. Przymierzałem ostatnio brandita m65 to facet ze 4 razy ganiał do magazynu po inny rozmiar, ale nic nie marudził i z chęcią doradzał :) 

i ja, kupiłeś w koncu ? fajny się na zywo wydaje? pytam bo mój brat ma na nią wielką ochotę ale tylko w internecie ją oglądał

Dnia 17.11.2017 o 18:30, BlackMass napisał:

I jak tam łódzki oddział ? Nie zawiódł oczekiwań swoim asortymentem?

Nope :D łódż jest tak samo dobrze wyposażona jak inne miasta  :D sklep na medal :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, chopper napisał:

A wiecie moze cy mozna w tych mechanixach pisac na telefonie ? czy raczej nie przewiduja takiej funcji ?

jest taka opcja ale raczej w takich rękawicach ciężko będzie pisać xd, jedynie co to dzwonić

i ja, kupiłeś w koncu ? fajny się na zywo wydaje? pytam bo mój brat ma na nią wielką ochotę ale tylko w internecie ją oglądał

w sumie teraz na takiego brandita to chyba za zimno, bo to chyba raczej kurtka na jesień

Nope :D łódż jest tak samo dobrze wyposażona jak inne miasta  :D sklep na medal :D

każdy sklep jest po prsotu ta ksamo wyposażony, ale ja to i tak wolę robic zakupy online większy wybór

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre noże kuchenne muszą swoje kosztować, nie jestem w stanie podać konkretnych firm, natomiast wiem ze to wydatek od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zł, oczywiście mowa o stali nierdzewnej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 27.11.2017 o 12:23, Menua_pl napisał:

Dobre noże kuchenne muszą swoje kosztować, nie jestem w stanie podać konkretnych firm, natomiast wiem ze to wydatek od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zł, oczywiście mowa o stali nierdzewnej.

myślę że te victorinoxy można brać bez żadnego ale 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, Jinx napisał:

myślę że te victorinoxy można brać bez żadnego ale 

Słyszałem o Victorinoxach, sporo osób je poleca, ale czy przypadkiem to nie jest firma od scyzoryków ??

Dnia 27.11.2017 o 12:23, Menua_pl napisał:

A po czym poznać , że dane noże kosztujące kilkaset złotych są faktycznie lepsze od tych tańszych pod względem jakości a nie tylko znaczka firmy ?

Dnia 25.11.2017 o 23:01, Jinx napisał:

w sumie teraz na takiego brandita to chyba za zimno, bo to chyba raczej kurtka na jesień

A co być poleciła na zimę? 

Dnia 25.11.2017 o 23:01, Jinx napisał:

każdy sklep jest po prsotu ta ksamo wyposażony, ale ja to i tak wolę robic zakupy online większy wybór

Apropo zakupów online, w militariach 5 grudnia jest dzień darmowej dostawy, więc jak macie cooś do kupowania to jutro  ! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta