PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Quebeck1

W jakim banku założyć tanie konto?

Rekomendowane odpowiedzi

ja moge polecić bank smart. jest za darmo tak jak chcesz a przy tym jest bardzo fajna obsługa - wszystko w telefonie. No lepszego rozwiązania nie ma. przynajmniej dla mnie - cżłowiek kótry ma awersję do wszelkiego rodzaju przedstawiclieli i sprzedawców. Wolę sam przeczytać i sam wiedzieć, bo sprzedawcy mówią jedno a okazujes ieinaczej a to i tak ty ponosuisz konsekwencje. W banku smart czytasz i wiesz - wpełni mobilny bank i to jest w nich fajne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy jest bank, w którym konto jest całkowicie darmowe nawet jak nic na niem nie robisz, ale jeśli aktywnie wpłacasz i wypłacasz to ja polecam zdecydowanie ING, nie płacisz za nic, wypłacanie z bankomatów też darmowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Smart Bank - w pełni internetowe i darmowe konto osobiste. Polecam. od czasu do czasu są też promocje, dzięki którym można zyskać parę złotych, jak niedawna w BPH z kontem Lubię To - 3% zwrot od zakupów kartą płatniczą przypisaną do konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak naprawdę to teraz ciężko o to, żeby konto było zupełnie darmowe bez żadnych wpływów. A nawet, jeśli teraz jest to za jakiś czas może już nie być. To dość ciężkie czasy dla banków, które chcą nadal przynosić dochody.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwykle najlepsze oferty mają banki internetowe. Na przyklad smart bank czy mbank. Oba mają bardzo wygodną obsługę oraz takie konto można założyć sobie bez problemu przez internet. Na stronie znajduje się dobry artykuł w temacie:

http://direct.money.pl/artykuly/porady/ ... 97291.html

Poczytajcie sobie. Sam oebcnie mam konto w mbanku. Jest darmowe. Trzeba wykonać jednak płatności min 200 zł miesięcznie kartą. Wtedy nic się nie płaci za kartę. Jedyne co mi się nie podoba to interface. Powinien być mniej bajkowy a bardziej poważny. Jak na bank przystało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z założeniem konta warto sie pośpieszyć. Teraz ceny pójdą w górę. Ja posiadam w Raiffeisen. Jedyna opłata to ta za kartę 3zł. Zaletą jest zapis, że nie zmienią warunków umowy. Taka gwarancja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta