PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

markowy

Warszawa, kolacja oświadczynowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mój przyjaciel chce sie oświadczyć swojej dziewczynie. Ma już wybrany pierścionek, ale szuka ciągle restauracji. Zazwyczaj chodzą na jakieś burgery czy inne pizze, tak wiec wszystkie lokale, które on zna odpadają. I teraz siedzimy i kminimy, jakie są takie naprawde dobre lokale? Jest w stanie zapłacić dużo, wiadomo - dużo zależy od tej jednej kolacji.

Ma być elegancko, ale z drugiej strony nie chce restauracji, gdzie będzie podany listek sałaty i pomidor i tyle z posiłiku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak chodza na burgery to pewnie kuchnie amerykanska polubią. Podpowiedz mu taką restaurację Salto - serwują świetne jedzenie, a zapewne dziewczyna jak to dziewczyna oglada te wszystkie kulinarne programy, a tam szefem kuchni jest zwyciezca jednego z nich (chociaz nie pamietam jak sie nazywa). Moja mi mowi, ze bylaby zachwycona gdybym jej sie tam oswiadczyl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mysle,ze Twoja dziewczyna bylaby zachwycona gdybys zabral ja do restauracji pod gigantami. nie znam osoby, ktora nie jest oczarowana tym miejscem. tam jest NIESAMOWITY klimat i pyszne jedzenie. w dodatku jak chcesz byc romantyczny to dogadaj sie wczesniej z kelnerem ktory bedzie na zmianie, zeby przyniosl kwiaty, albo pierscionek zapakowany na talerzu - cos wymysl. :) bedzie super. powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jakiś czas temu szukałem fajnej restauracji na rocznicę. Może mniej doniosła okazja niż zaręczyny ale równiez chciałem ją zabrać do jakiegoś dobrego miejsca. Padło na restaurację sushi na Nowym Świecie. Besuto. Dobrze wybrałem bo sushi naprawdę smaczne, fajnie podane oraz świeże. Żona zachwycona bo restauracja klimatyczna, w centrum Warszawy.

Wbrew pozorom ceny nie są takie wysokie tak więc jeśli szukasz dobrego miejsca na oświadczyny to to się nada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jeśli chodzi o dobre restauracje, to najlepszą w jakiej byłem jest Salto na wilczej w W-wie. Serwują tam przepyszne owoce morza, a ja je uwielbiam, także bywam tam dosyć często :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta